Yakın Koruma ve VIP koruma     

YAKIN KORUMA VE VIP GÜVENLİK

Yakın koruma ve VIP güvenlik adı üstünde olduğu gibi sizlere güvenlik ve koruma sağlamaktadır. Bu hizmeti genellikle çok göz önünde bulunan, iş hayatı ve konumu gereği tehditler alan kimseler tarafından rağbet görmektedir. Yakın koruma ve VIP güvenlik personeli yakın dövüş teknikleri, ilk yardım, takip edildiğini fark etmek, takip edebilme gibi bir çok özel eğitim almış işinde profesyonel kişilerdir. Güvenliğinizden şüphe duyuyorsanız özel koruma ve güvenlik hizmetinden yararlanabilirsiniz. Özel korumalar duruma göre silahlı veya silahsız olarak hizmet verebilir. İş hayatınızda ki veya konumunuzda ki başarınız sizin başarınızdan kötü etkilenen düşmanlar kazanmanızı sağlayabilir. Bu durumlarda özel koruma ve güvenlik hizmeti almanız sizin güvenli bir şekilde günlük hayatınızı sürdürmenizi sağlayacaktır. Özel dedektiflik firmamızdaki güvenlikler herhangi bir tehlike durumu anında fark edebilir ve sizin güvenliğinizi sağlayabilir.

Özel korumalar sizin güvenliğiniz için günlük kullandığınız güzergahları kontrol ederek daha güvenli ulaşım yapmanızı sağlar. Yanınızda özel korumalar varken içiniz rahat bir şekilde günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Özellikle üst düzey yöneticilerin, devlet adamlarının gerek duyduğu özel korumalar aile ve kendi güvenliğinizi sağlamaktadır. Özel korumalar başınıza gelebilecek olayları önceden tahmin ederek sizi korumak için önlem alırlar. Gideceğiniz bir davette veya bir restoran da gideceğiniz yerin çevresinde güvenlik önlemleri alıp, herhangi bir tehlikeyi öngörmeyi hedeflerler. Özel korumalar bir çok hizmet vermektedir. Araç eskortluğu, araç takibi ve yakın koruma ve VIP güvenlik gibi hizmetlerden en çok tercih edileni yakın korumadır. Yakın korumalar yakın dövüş sanatları gibi bir çok konuda eğitim almış korumalardır. Yakın korumalar herhangi bir olay esnasında sizi canı pahasına korurlar. Ticari anlaşmazlıklar, miras kavgaları, mülk güvenliği veya herhangi bir kişi ile aranızda olan anlaşmazlıklardan sizi korurlar.

Günümüzde pek çok mevki sahibi insan tarafından tercih edilen yakın koruma ve VIP güvenlik hizmeti sayesinde çok fazla insan hayatına huzurla devam edebilmektedir. Bunun yanı sıra özel koruma tarafından korunduğunuzu fark eden anlaşmazlık yaşadığınız kişiler sizin peşinizi bırakacaktır. Tehdit ile yaşamak çok stresli bir durumdur. Emeğinizle geldiğiniz yeri ve kendinizi korumak sizin hakkınızdır. Özel koruma hizmeti veren kişilerin sizin hakkınızda bilgi sahibi olması gerekir. Sizi tehdit eden kişilerin kim olduğunu, ne iş yaptığını nerede yaşadığını bilmek sizlerin korunması için faydalı olacaktır. Koruma işi anlık bir durum olarak görülebilir fakat tam olarak öyle değildir. Özel korumalar atacağınız her bir sonraki adım için gerekli önlemleri alır ve planlamalar yapar. Bu planlar çerçevesinde daha güvenli ve rahat bir hayat geçirmenizi sağlar.

VIP KORUMA NEDİR?

VIP koruma özel eğitim almış korumalar tarafından kişiye özel tahsis edilen bir koruma türüdür. VIP korumalar sizi her durumda her türlü tehlikeden korur. Günümüzde pek çok mevki sahibi insan geldiği mevki den ötürü koruma ihtiyacı duyabilir. Koruma ihtiyacı sadece bu durumda gerekmez. Mülk güvenliği, tehdit edilmek, herhangi bir şahısla anlaşmazlık da koruma gerektirebilir. VIP korumalar yakın dövüş, ilk yardım, şüpheli tespit edebilme gibi bir çok yeteneğe sahiptir. Gideceğiniz her yerin güvenliğini önceden planlayıp herhangi bir tehlikeyi öngörmeyi hedeflerler. VIP korumalar duruma göre silahlı veya silahsız olarak hizmet verebilir. Aldığınız hizmet sonucunda ailenizin ve kendinizin güvenliğini sağlamış olursunuz. VIP korumalar herhangi bir tehlike anında sizi hemen oradan uzaklaştırıp güvenli bir yere götürmeyi hedefler. Peki herhangi bir tehdit olduğu zaman neden yakın koruma ve VIP güvenlik tavsiye edilir ve neden güvenlidir?

Yakın koruma ve VIP güvenlik personeli alanında kendini geliştirmiş uzman kişilerdir. Bu kişiler işini son derece ciddi ve benimseyerek yapmaktadır. Günümüz şartlarında mevki sahibi kişiler, iş adamları veya devlet adamları bir çok sorun ile karşılaşmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde herhangi bir saldırı çok basit bir şekilde gerçekleştirilebildiği için ve sizin tek başınıza bunu öngöremeyeceğiniz için VIP koruma sizin için en güvenli ve etkili yoldur. Güvenliğinizi kendi güvenliğinden önce düşünen özel korumalar her türlü saldırıya veya plana karşı hazırdırlar. VIP korumalar kendi aralarında görev dağılımları oluştururlar. Bu görev dağılımları sayesinde planlı ve hızlı hareket ederler. Korumaya başlamadan önce tehdit durumunuzu iyi bir şekilde analiz edip işin ciddiyetine göre önlemler almaktadırlar.

VIP koruma çok özel ve detaylı eğitimlerden geçerler. Bu eğitimler sonunda sizin güvenliğinizi garanti altına alarak hareket ederler. VIP korumalar 24 saat sizin korumanızı yapabilmektedirler. Herhangi bir tehlike oluşmaması için yaşadığınız yerin etrafında adeta bir şerit gibi önlem alırlar. Yakın koruma ve VIP güvenlik hizmeti ülkemizde genel olarak siyasetçiler, iş adamları, sporcular, devlet adamları gibi kişiler tarafından istenmektedir. Fakat herkese hizmet vermekte olan VIP korumaya herhangi bir tehdit durumu, mülk koruması, şahıs anlaşmazlıkları yüzünden koruma gerektiğini düşünüyorsanız VIP koruma hizmeti almanızı öneririz. Alacağınız VIP koruma sizi tehdit eden kişileri veya saldırı düzenleyebilecek kişileri caydıracak ve günlük hayatınıza rahat bir şekilde devam etmenizi sağlayacaktır. Özel dedektif büromuzun size sağlayacağı VIP koruma sayesinde arkanıza yaslanıp huzurlu, rahat ve yaşantınıza normal bir şekilde devam edebilirsiniz.

VIP KORUMANIN AMACI NEDİR?

Korumanın amacı sizi aldığınız tehditlerden veya yaşayabileceğiniz kötü olaylardan korumaktır. Bunun için özel eğitimler alan özel korumalar son derece temkinli ve planlı hareket etmektedir. Sizin güvenliğiniz için hakkınızda gerekli bilgileri bilmelidirler. Aynı zamanda sizi tehdit eden kişinin kim olduğunu ve aranızda ki sorunun ne olduğunu da bilmeleri gerekir. Yakın koruma ve VIP güvenlik sizi tehdit eden kişi hakkında ne kadar bilgiye sahip olursa güvenlik oranı da o kadar artacaktır. Karşı taraftaki kişiyle sorunuzu detayı bilmek, kişinin nerede oturduğunu, nerede çalıştığını veya işin ciddiyeti gibi bilgileri özel korumaların bilmesi sizin güvenliğiniz açısından iyidir. Özel korumaların aracı asla saldırgan bir tavır sergilemek değildir. Sadece gerektiği yerlerde koruma amaçlı karşılık verirler. Fakat yakın koruma ve VIP güvenlik için birinci amaç her zaman kendinden önce sizi korumaktır.

Özel korumalar ile birlikte çalışan kişilerin kötü bir olay ile karşılaştığı çok nadir görülür. Fakat kötü bir olay ile karşılaşılması halinde özel korumalar gerekeni yapacaktır. Özel korumanın amacı sizi başınıza gelebilecek olaylardan korumaktır. Aldığınız tehditlerin veya olayların ciddiyetine göre özel korumalar silahlı veya silahsız olarak görevlendirilir. Ülkemizde yüksek mevki sahibi insanlar, sporcular, siyasetçiler, devlet adamları ve iş adamlarından rağbet gören özel korumalar bu güne dek herhangi bir sorun ile karşılaşmamıştırlar. Özel korumanın amaçlarından biriside huzuru sağlamaktır. Türkiye genelinde bir çok cinayet ve saldırı görülmektedir. Yakın koruma ve VIP güvenlik sayesinde herhangi bir olay yaşamadan güvenli bir şekilde hayatınıza devam edebilirsiniz. Özel korumaların amacı asla bir silahlı veya silahsız bir kavga değildir. Özel korumalar gideceğiniz veya bulunacağınız herhangi bir yer hakkında önceden araştırma, keşif ve planlama yapar. Bu planlama sayesinde başınıza gelebilecek herhangi bir olaydan bir sorun çıkmadan sizi güvenle koruyacaklardır.

Özel korumalar isteğiniz doğrultusunda ailenize ve yakınlarınıza da koruma sağlamaktadır. Ev koruması, işyeri koruması, kişisel koruma olarak hizmet vermektedirler. Korumaların amacı koruduğu yere veya kişiye gerçekleşebilecek herhangi bir saldırı veya kötü bir olayda koruduğu kişinin güvenli bir şekilde olay yerinden ayrılmasını sağlamaktadır. Herhangi bir saldırı veya olay söz konusu olduğunda yakın koruma ve VIP güvenlik son derece soğukkanlı ve profesyonel bir şekilde davranıp kısa süre içerisinde çözüm odaklı davranabilirler. Aralarında yaptıkları görev dağılımı sayesinde planlı ve hızlı bir şekilde hareket ederek yaşanan olaydan sizi kısa bir sürede kurtarırlar. Çoğu ülkede yaygın olan özel korumanın ilk amacı sizin güvenliğinizdir.
Dedektiflik Hizmeti Verilen Ülkeler


Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat