türkiyede dedektifTürkiye'de Dedektif

Türkiye'de dedektif mesleği özel dedektiflik büromuz tarafından kanunlara uygun şekilde icra edilir. Ülkemizde dedektiflik mesleğinde özel araştırmalar sonucu başarılı sonuçlara ulaşılmış olup, kurumumuzca da sonuç odaklı ve kesin çözümlü olarak sürdürülmektedir.Türkiye'de dedektif mesleği tecrübeli ve profesyonel araştırmacıların hak ve hukuka uygun olarak sonuç odaklı bir şekilde hızla ilerleme kaydederek problemlere kesin çözüm getirmeyi öngörür. Özel dedektiflerimizin geniş çaplı araştırmalarıyla her türlü kuşkuyu gidermek ve istenilen sonuçlara ulaşmak, özel dedektiflik büromuzun size garanti ettikleri eylemlerdir. Türkiye’ de dedektiflik mesleğin taşlarının resmiyet kazanması açısından tam oturması için hala biraz daha zamana ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak meslek meşru olarak birçok şirket tarafından faal olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Dedektiflerin önüne ülkemizde hukuki olarak birçok zorluk konulmasına rağmen bu mesleği hakkıyla icra eden kuruluşlar mevcuttur.Türkiye’ de dedektifler çalışma açısından ÖDD’ ye bağlıdır.Fakat dedektiflik mesleği Türkiye’ de özel dedektiflik olarak icra edildiğinden bağımsız olarak da çalışmaktadır.Özel dedektifler çalışmalarını büyük bir titizlik ve gizlilikle yürütmek durumundadırlar.Bu noktada çalışmaların üçüncü kişiler tarafından bilinmemesi büyük önem arz etmektedir.Türkiye'de dedektif olarak tecrübeli ve başarılı bir çok araştırmacıyı bünyemizde barındırmaktayız. Türkiye'de dedektif ekibiyle hareket eden özel dedektiflik büromuz dahilinde çalışan, 7/24 hizmet veren profesyonel dedektiflerimize güvenerek kesin çözüm garantisi veriyoruz.Türkiye'de dedektif mesleğinin geliştiği yadsınamaz bir gerçek olmakla beraber insanların hukuki süreçte doğru adım atmalarını sağlayan ve istedikleri sonuçlara ulaşmaları yönünde çalışmaların yapıldığı bir araştırma mesleğidir.Türkiye'de dedektiflik teknolojinin ilerlemesi ile birlikte özel sektörler arasında boy gösteren ve verilen hizmet kalitesinin her geçen gün dahada arttığı,artmaya da devam edeceği sektörlerin başını çekmektedir. Gününüzde Yapılan dedektiflik çalışmaları Avrupa'da başlamış olup hala sürdürülmektedir.İlk dedektiflik hizmeti polis,asker ve emniyet mensupları tarafından çözümlenemeyen ve delil yetersizliği nedeniyle kapatılan dosyaların belirli bir ücret karşılığı açılarak araştırılıp incelenmesi ve delil toplanmasından ibaretti.Bu araştırmalarda başarılı olan dedektifler bu sektörü daha iyi hale getirecek ve sektörün büyümesine ön ayak olacak çalışmaları başlattılar.

Türkiye'de dedektif mesleği özel dedektifler tarafından özel kurum ve kuruluşların bize sunduğu hizmetler dahilinde icra edilir. Kararlı ve sabırlı profesyonel dedektiflerimiz, etik kurallara uygun şekilde çalışmalar yapmakta olup, her türlü şüpheye ışık tutmayı amaçlar. Özel dedektiflik büromuz dedektiflik mesleğinde diğer ülkelerde olduğu gibi Türkiye'de de sizlere tecrübeli ve profesyonel dedektifleriyle hizmet vermektedir. Tüm hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için 7/24 online danışmanlık hattımızı arayabilirsiniz.

 Dedektiflik Hizmeti Verilen Ülkeler


Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat