Teknik Takip     

TEKNİK TAKİP

Teknik takip bir şahsın ortamını, telefonlarını, dinlemeye ve aynı zamanda izlemek üzere yenilenen teknolojik cihazların her gün ilerlemesiyle birlikte neredeyse görülemeyecek boyutlarda üretilen cihazlarla ve profesyonel yazılımlarla yapılır. Bu cihazlar takip edilmek istenen kişinin aracı veya ofisi gibi ortamlara konularak dinlenebilir. Teknik takip izlemek istediğiniz kişinin hakkında ayrıntılı ve anlık bilgi sahibi olmanızı sağlar. Takip ettiğiniz kişi hakkında bir gün boyuna ne yaptığını dinleyebilir ve neler yaptığını öğrenebilirsiniz. Kişi neredeyse sizden habersiz adım bile atamaz. Özel dedektiflik kapsamında yapılan teknik takip sayesin de kişinin ortam dinlemesini ve gittiği yeri kolayca izleyebilirsiniz. İşin teknik boyutunun yanın da sanal boyutun da ise kişinin sosyal medya kişinin sosyal medya hesapları tespit edilir ve bir yakalama ağı kurulur. Bu kişi sosyal medya hesaplarına girdiğinde banka hesapları da dahil olmak üzere teknik ve sanal takip kapsamın da tüm bilgilere ulaşılır.

Teknik takip sayesinde kişinin sosyal medya hesapların da bile anlık olarak neler yaptığını izleyebilir ve kimlerle iletişim kurduğunu görebilirsiniz. Teknik ve sanal takip kişi hakkındaki şüphelerinizi öğrenmek için en iyi yollardan biri olmakla birlikte özel dedektiflik şirketinin verdiği profesyonel bir hizmettir. Teknik takip özel dedektif personeli tarafından profesyonel yazılımlar ve cihazlar ile yapılan tamamen yasal ve güvenilir bir hizmettir. Günümüzde sosyal medyanın hızla artmasından dolayı bazı kişiler bu konu hakkında bir çok şüphe duymaktadır. Duydukları şüphelerin cevabını kendi başınıza almak çok zordur. Bu konu hakkında herhangi bir şüpheniz var ise özel dedektiflik büromuzun profesyonel uzman dedektif kadrosu ile sizlere sunduğu teknik takip ve sanal takip sayesinde şüphelerinize son verebilir veya herhangi bir olumsuz bir durum da önceden önlem alabilirsiniz. Teknik ve sanal takip esnasında her adımda sizinle iletişime geçilerek ilerlenecektir.

Her geçen gün gelişen sosyal medya ve akıllı telefonlar ile doğru orantılı gelişen yazılım ve cihazlar kullanan özel dedektif kadromuz size en güvenilir şekilde teknik takip sağlayacaktır. Bu durumu çocuğunuzun zararlı içeriklerden uzak durması içinde kullanabilirsiniz. Bilgisayar da veya akıllı telefonun da neler yaptığını görebilirsiniz. Uzman ekibimiz teknik ve sanal takip esnasında çok titiz çalışmakta ve her adımda sizinle birlikte hareket etmektedir. Teknik ve sanal takip yapılırken kişi hakkında bir çok bilmediğiniz bilgiye ulaşmak mümkündür. Kapalı bir kutu gibi olan internet ve sosyal medya da tahmin etmediğiniz bir çok olay ile karşılaşabilirsiniz. Size şüpheli gelen durumlarda olabilecek herhangi bir kötü olay ile karşı önceden önlem alabilir veya herhangi bir kötü durum yok ise içinizi rahatlatabilirsiniz.

TEKNİK TAKİP NEDİR?

Teknik takip nedir? Teknik takip istediğiniz herhangi istediğiniz bir kişiyi akıllı cep telefonları, bilgisayar veya tabletler yoluyla kişinin neler yaptığını takip etmenizi sağlayan bir takip yöntemidir. Teknik takip yaparken özel dedektiflik büromuzun uzman dedektifleri tarafından kullanılan bazı yazılımlar ve teknik cihazlar vardır. Bu teknik cihazlar ve yazılımlar sayesinde kişinin sanal ortamda neler yaptığını, kimlerle neler konuştuğunu, hangi sitelerde gezdiğini ve gittiği yerleri öğrenebilirsiniz. Teknik takip günümüzde teknolojinin her geçen gün artması ile birlikte gelişen bir takip türüdür. Gelişen mobil cihazlar ve bilgisayarlar ile orantılı olarak gelişen yazılımlar, programlar ve cihazlar üretilmektedir. Takip etmek istediğiniz kişinin özel dedektiflik büromuzun verdiği hizmet sayesinde neler yaptığını öğrenebilir ve herhangi bir olumsuz durum da önlem alabilirsiniz. Alacağınız bu hizmet ile aklınızda ki bir çok şüpheli soruyu silebilirsiniz. Teknik takip yöntemi ile yasal ve güvenilir olarak istediğiniz zaman kişi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Günümüzde her geçen gün büyük bir hızla artan ve gelişen sosyal medya hesapları en çok takip edilmek istenen şeylerin başında gelir. Adeta bir kapalı kutu gibi olan sosyal medya da bir çok olay yaşanmaktadır. Boşanmalara bile sebep olabilen sosyal medya ailenizin güvenliğini riske atıyor olabilir. Özel dedektiflik hizmetlerimizin uzman dedektiflik ekibi, yazılımları ve teknik ekipmanları ile birlikte istediğiniz kişinin sosyal medya hesaplarını da takip edebilirsiniz. Sosyal medya yazışmalarını, görsellerini, telefon ses kayıtlarını ve önceden konuşmuş olduğu kişileri öğrenebilirsiniz. Teknik takip kişinin sanal ortam da yaptıklarını öğrenmenin en doğru ve en kesin yoludur. Anlık olarak kişinin neler yaptığını görebilir ve öğrenebilirsiniz. Pek çok konuda olduğu gibi teknik takip konusunda büyük bir başarı gösteren özel dedektiflik büromuz sayesin de kafanızda ki soru işaretlerini silebilirsiniz.

Teknik takip ne gibi durumlarda yapılmalıdır? Teknik  takip eşiniz, çocuğunuz, iş çalışanlarınız veya ortağınızın size şüpheli gelen davranışlarında bu yola başvurabilirsiniz. Özellikle iş dünyasında günümüz de pek çok sorun yaşanmaktadır. Ortakların birbirlerinin arkasından işler çevirmesi, çalışanların düzgün çalışmaması, rakip şirketlere veya dış piyasaya para karşılığı bilgi sızdırması gibi bir çok durum yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda kullanacağınız sanal teknik hizmeti sayesinde ailenizi, işinizi ve kendinizi güvene alabilirsiniz. Özel dedektif büromuzun sizlere saylayacağı hizmet sayesinde herhangi bir olumsuz durumda önceden önlem alabilirsiniz. Teknik sanal takip yapmak istediğiniz kişinin banka hesaplarında ki hareketleri dahil bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Sizden habersiz yapılan harcamaları görebilirsiniz. Özel dedektiflik büromuz teknik sanal takip esnasında herhangi bir yasa çiğnememektedir.
Dedektiflik Hizmeti Verilen Ülkeler


Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat