Sevgili Ve Arkadaş Takibi     

SEVGİLİ VE ARKADAŞ TAKİBİ

‘O kızdan sana hayır gelmez!’ dediğiniz halde oğlunuz hala kızla görüşmeye devam mı ediyor? Ya da kızınızı istemeye gelen oğlanı gözünüz tutmadı mı? O halde Akademi Özel Dedektiflik Bürosunun sevgili ve arkadaş takibi hizmetlerinden faydalanabilir ve aklınızdaki bütün soruların cevabını öğrenebilirsiniz. Sunmuş olduğumuz bu program ebeveyn koruma programı içeriğine dahil olduğu için amaç çocuğunuzun arkadaşlık ettiği kişilerden evladınıza herhangi bir zarar gelip gelmeyeceğini tespit etmektir. Aksi takdirde amacımız başka birilerinin özel hayatlarını araştırmak ya da deşifre etmek değildir. Bu bağlamda araştıracağımız bilgilerde ancak bu doğrultuda kullanılmak üzere size teslim edilecektir.

Sevgili ve arkadaş takibi için bize başvuruda bulunduğunuz takdirde öğrenmek istediğiniz kişiye dair esas konunun ne olduğunu ya da şüphelendiğiniz şeyin ne olduğunu bize bildirmek zorundasınız. Örneğin arkadaşının madde bağımlı olduğunu mu düşünüyorsunuz ve evladınızı da bu hayata sürüklemesinden mi korkuyorsunuz? Ya da birlikte olduğu kişinin aslında evli olduğunu mu düşünüyorsunuz ve çocuğunuzun başını belaya sokmasından mı endişe ediyorsunuz? Konunun ne olduğu spesifik olarak bize belirtmeniz dedektiflik büromuzun sonuç odaklı olarak çalışmasını hızlandıracaktır.

Yapmış olduğumuz takip esnasında hedef kişiyi her anlamda izlemekte ve fiziki takip, sanal takip ve gerekirse de teknik takip uygulamalarının tamamını kullanmaktayız. Bu yöntemlerin hepsinin bir arada kullanılması hem işimizi daha da hızlandırmak da hem de daha fazla delil elde etmemizi sağlayarak gerek gördüğünüz takdirde mahkemeye başvurmanızı sağlamaktadır. Araştırma esnasında özel hayatı ihlal konularına girmeyen ancak çocuğunuz için tehlike oluşturabilecek diğer konuları da tespit etmekte ve bütün takip yollarımızı kullanarak belgelendirmekteyiz. Örneğin dedektif olarak yaptığımız sevgili ve arkadaş takibi çalışmalarında arkadaşlarının madde bağımlısı olup olmadıkları incelerken elimize terör örgütü mensubu olduklarına dair belge geçerse bu konu hakkında hemen bir bilgilendirmede bulunarak elimizdeki delilleri sizinle paylaşıyoruz.

Buna benzer olarak sadece arkadaş araştırmasıyla sınırlı kalmayarak evladınızın arkadaşıyla birlikte bir suç işlemek üzere olduğunu tespit ettiğimizde de gerekli bilgileri sizinle paylaşarak çocuğunuzu bu kötü durumdan çekip almanızı sağlıyor ve başının belaya girmesine engel olmanıza yardımcı oluyoruz. Üstelik sunmuş olduğumuz bu hizmeti sadece tek bir şehir ya da birkaç şehirde vermiyoruz. Türkiye genelindeki hangi şehirden ararsanız arayın özel dedektif hizmetleri sunarak  size yardımcı oluyor evladınız üzerindeki gözünüz kulağınız oluyoruz. Evladınızla aynı şehirde olmasanız bile size bu hizmeti sunmakla birlikte velayete sizde olmasa bile ebeveyn koruma programı dahilinde sizin bu talebinizi kabul ediyor ve işleme sokuyoruz.

Akademi Özel Dedektiflik Bürosunu arayarak sizde sunmuş olduğumuz bu ebeveyn koruma programını satın almak istediğiniz takdirde isterseniz sizinle yapacağımız yüz yüze bir görüşme ile istemezseniz de telefon görüşmesi sonrasında takip işlemlerini başlatabilir ve evladınızın daha güvenli sularda yüzmesini izleyebilirsiniz.

SEVGİLİ TAKİBİ NEDEN YAPILIR?

Bu sorunun cevabını en acı şekilde verecek olursak Münevver Karabulut cinayetini gösterebiliriz. Evet sevgili takibi programı bir ebeveyn takip programıdır ve aileler evlatları görünmedik ve bilinmedik tehlikelerden korumak için bu programı kullanmaktadırlar. Bizde Akademi Özel Dedektiflik bürosu olarak bu hizmeti sunmakta ve mesleğimizin gereği olan toplumsal ve bireysel yarara hizmet etmek etik başlığı içerisinde çalışmaktayız.

Sevgili takibi neden yapılır sorusunu biraz daha genişletecek olursak aynı cinayet haberi üzerinden gitmemizde fayda var. Aileler sevgili takibi yaptırdığında karşı tarafı ve evlatlarıyla olan ilişkilerini yakın markaja alma şansı yakalarlar. Örneğin kavga esnasındaki davranışları nasıl ve sözel diyalogu nasıl, kıskançlık seviyesi nedir, oynadığı bilgisayar oyunları nelerdir ve bunlara bağımlılığı var mıdır, kötü alışkanlıkları var mıdır, arkadaş çevresi ve yakın çevresiyle ilişkileri nasıldır, kimsenin bilmediği bir akıl ve ruh sağlığı rahatsızlığı var mıdır yada daha önceki kız arkadaşlarından nasıl ayrılmış. Tüm bu soruların yanıtını talep edeceği dedektif hizmeti sayesinde alacak olan aile buna bağlı olarak da evlatlarını karşı taraftan koruyabilecek gerek gördükleri noktada çocuğun gerçek yüzünü gösteren bilgi ve delilleri paylaşarak evlatlarının kesin bir karar ile uzak durmasını sağlayabilecekler. Hatta ve hatta gerek görüldüğü takdirde mahkeme kararı ile uzaklaştırma kararı çıkartabilecekler ve karşı tarafın çocuklarına bir daha asla yaklaşmamasını sağlayacaklardır.

Sevgili takibi hizmeti alan aileler tüm bu soruların yanıtı aldıktan sonra ise uygun görürlerse karşı tarafın evlatlarıyla görüşmelerine izin vermeye devam edebilirler. Bu takip esnasında öğrenilmek istenilen bilgileri ise dedektiflik büroları araştırma teknikleri ile elde etmektedirler. Bu ne demek kısaca açıklayacak olursak örneğin bilgisayar oyunu bağımlısı olup olmadığını teknik bir araştırma yaparak öğrenmekteler. Kişinin girdiği oyun sayfasına ya da uygulamasına günde kaç saat bağlı kaldığı, oyunun içeriğinin herhangi bir zararlı içerik taşıyıp taşımadığına bakılır. Yapılan analiz sonucu da dedektif olan kişi ile size rapor olarak bildirilir. Ya da kişinin girdiği sosyal ortamlardan nasıl davrandığı, aile ilişkilerinin nasıl olduğu fiziki takip ile an be an izlenerek tespit edilir ve raporlanır. Kişiye ait başka sosyal medya hesaplarının olup olmadığı sanal takip ile tespit edilir, varsa neden saklandığı içeriğinin ne olduğu kimleri takip ettiği ya da etmediği bilgisi size ulaştırılır.  

Akademi Özel Güvenlik Bürosu olarak sunmuş olduğumuz bu bilgiler ile hem ebeveyn olarak sizleri korumakta hem de evlatlarınızı korumakta olduğumuzun farkında olarak takip işlemini 7/24 saat olacak şekilde büyük bir titizlikle yapmaktayız. Bu noktada sizin ve evladınızın can güvenliğini tehlikeye atmamak adına takibin yapıldığından ne kişinin ne de kişinin ailesinin haberi olmamaktadır. Ancak size sunulan belgelerinde daha sonrasında sizin tarafınızdan teşhir ve tehdit amaçlı kullanılmaması için gizlilik sözleşmesi imzalamakta ve karşı tarafında onurlu ve haysiyetli yaşama hakkını elinden almamaktayız.

ARKADAŞ TAKİBİ SONRASI KAZANIMLAR NELERDİR?

Bu soruya verebileceğimiz tek ve net yanıt sanırım evladınız olacaktır. Evet Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak sunmuş olduğumuz arkadaş takibi programı ile yitip gitmekte olan ancak onun ellerinizden gittiğinin farkında olmadığınız evladınızı geri kazanacaksınız. Bununla birlikte evladınızın nasıl bir bela ile karşı karşıya kaldığını öğrenebilecek ve tehlikenin def edilmesi için elinizden geleni yaparken, bu musibeti başınıza getiren arkadaşından da davacı olabileceksiniz.

Arkadaş takibi sonrası kazanımlarınızın neler olduğunu biraz daha yakında inceleyecek olursak, onun cep telefonu bilgilerine ulaşarak rehberindeki sakıncalı gördüğünüz isimleri takip altına aldırabilirsiniz. Ya da sosyal medyada sürekli uygunsuz içerik paylaşan arkadaşını yakın markaj altına alarak, kişinin gerçekte ne amaçla bu tür mecralarda dolandığını öğrenebilirsiniz. Bunlara ek olarak alacağınız bu dedektiflik hizmeti sayesinde evladınız hangi yaş grubundan olursa olsun bütün arkadaşlarına dair ayrıntılı genel bir bilgi edinmiş olacaksınız. Örneğin ilk okula giden evladınızın en yakın arkadaşı olan çocuğun ailesinden birisinin çocuk tacizi suçundan içeride yattığını bilseydiniz hala evladınızı onlara yatıya gönderir miydiniz? Ya da lise çağındaki çocuğunuzun arkadaşı sürekli sizde kalıyorken onun hırsızlıktan sabıkası olduğunu bilseydiniz? Üniversite okumaya yolladığınız kızınızın erkek arkadaşının evli olduğunu bilseydiniz hala görüşmesine izin verir miydiniz? İşte tüm bu yanıtlar özel dedektiflik bürosunun size sunacağı kazanımların ta kendisidir.

Arkadaş takibi sonrasında elde edeceğiniz bir diğer kazanımda evladınızında arkadaşının işlediği suça karışıp karışmadığını öğrenmektir. Örneğin arkadaşı terör örgütü elemanı olarak artık çocuğunuza kod adıyla mı hitap ediyor ya da onun üssü olarak ona görevler mi veriyor bunların hepsini bilebilir ve çocuğunuzu bir an önce kurtarabilirsiniz. Üstelik karşı tarafıda terörle mücadele birimine şikayet ederek hapse girmesini sağlayabilir ve toplumsal bir yararın altına imzanızı atabilirsiniz. Ya da evladınızın uyuşturucu bataklığına saplandığını fark edebilir, bir an önce şehir değiştirerek tedavi görmesini ve okul hayatına kaldığı yerden devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Arkadaş takibi sırasında karşı taraftaki yaş grubu her ne olursa olsun, reşit olsun ya da olmasın hiç bir şekilde takip edildiğinden haberi olmayacaktır. Aynı şekilde hedef kişinin ailesi, akrabaları ya da arkadaşlarını da bu durumu bilmeyecek ve çocuğunuzun arkadaşının olduğu gibi görünmesine engel olamayacaklardır. Ancak aynı araştırmayı siz yaptığınız takdirde muhakkak hedef kişiye araştırıldığına dair bilgi gidecek ve hedef kişi gerçekleri gizlemeyi başaracaktır. Dedektiflik hizmetinde ise bütün sırlar apaçık ortaya çıkacak ve siz bir kez daha evladınızı koruyacaksınız.

Tüm bu hizmetleri sunarken ise yapmış olduğumuz tüm işlemleri faturalandırdığımız için evladını korumak isteyen bir ailenin duygularını sömürü üzerinden iş yapmadığımızı görecek ve verdiğiniz ücrete aldığınız hizmetin değer olduğunu bizden önce siz söyleyeceksiniz. Memnuniyetini ve güvende olduğunuzu bilmekse bizi mutlu edecektir.

 
Dedektiflik Hizmeti Verilen Ülkeler


Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat