Sanal Takip     

SANAL TAKİP

Sanal takip özel dedektif büromuz bünyesinde dedektiflerimiz tarafından gerçekleştiren bir araştırma ve takip hizmetidir. Günümüzde pek çok kişinin şüphelendiği durumlar için başvurduğu sanal takip bir çok olayın aydınlanmasında büyük rol oynamıştır. Kişilerin çocukları, eşleri, iş çalışanları, iş ortakları gibi yakınları için kullandıkları bir araştırma yöntemi olan sanal takip yöntemi gelişen teknoloji ile en çok tercih edilen araştırma yöntemlerinden birisi olmuştur. Sanal takip uygulanacak kişi hakkında banka hesapları dahil bir çok veriye ulaşabileceğiniz bir araştırma türüdür. Sanal takip teknoloji ile aynı orantıda geliştirilmiş yazılımlar, programlar ve cihazlar kullanılarak yapılmaktadır. Bu takip sistemi ve teknolojik avantaj sayesinde takip edilen kişinin akıllı cep telefonu ve bilgisayarı üzerinden yapılır. bu araştırmalar sonucunda öğreneceğiniz bilgiler tarafımızca korunup sadece sizin bilginiz dahiline aktarılmaktadır.

Sanal takipte hangi bilgilere ulaşılabilir?

Sanal takip ile neredeyse her bilgiye ulaşmak mümkündür. Özel dedektiflerimiz tarafından yapılan araştırmalar sonucunda kişinin telefon mesajlarını, telefon konuşmalarını, ses kayıtlarını, kayıtlı fotoğraflarını, videolarını, sosyal medya hesaplarını ve bilgisayarı üzerinden yaptığı işlemleri takip edebilirsiniz. Ayrıca kişinin gün içerisinde nerede olduğunu, neler yaptığını da öğrenmek mümkündür. Günümüz de genellikle iş hayatında veya aile içi tercih edilen sanal takip sayesinde çoğu üstü kapalı gerçekleştirilen işler gün yüzüne çıkmıştır. Eş tarafından aldatılma, iş çalışanlarının iş saatlerinde neler yaptıkları, iş ortaklarınızın sizden habersiz yaptıkları gibi bir çok bilgiyi ortaya çıkaran bu araştırma metodu günümüzde en çok tercih edilen yöntemlerden biri olmak ile birlikte özel dedektiflik büromuz ve dedektif ekibimiz ile birlikte kullanılan en son teknolojiye sahip cihaz ve yazılımlar sayesinde başarı oranı çok yüksek bir şekilde gerçekleştirilen sanal takip bugüne kadar müşterilerimizin memnuniyeti ile sonlandırılmıştır.

Sanal takip neden yapılmalıdır?

Sanal takip yapılmasının en önemli nedenlerinden birisi gerekli önlemlerin erkenden alınmadığı takdirde doğabilecek büyük sorunlardır. Şüphelendiğiniz fakat bir müdahale etmediğiniz durumlarda geç kaldığınızda maddi ve manevi olarak bir zarar görebilirsiniz. Özel dedektiflik personelimiz ve uzman ekibimizle şüphelendiğiniz durumlara açıklık getiriyoruz. Sizin şüphelendiğiniz konulara sanal takip yöntemi ile şüphelerinizin boşa olup olmadığını öğrenerek sizleri gelecekteki olumsuz olaylardan koruyoruz. Şüphelendiğiniz durumlarda çok geç kalmadan hayatınızın düzeninin bozulmaması için bir profesyonel destek almanız gerekmektedir. Bugüne kadar sanal takip sayesinde bir çok kötü olayın önüne geçen özel dedektiflerimiz ile birlikte sizlerin sorunlarına yardımcı olabilmek, kafanızdaki soru işaretlerinizi cevaplayabilmeniz için sizlere hizmetimizi sunmaktan gurur duyuyoruz.

SANAL TAKİP NASIL YAPILIR?

Sanal takip nasıl yapılır? Sanal takip bir şahsın bilgisayar veya akıllı cep telefonu ile takip edilmesidir. Sanal takip özel dedektiflik büromuzun profesyonel ekibi ve son teknoloji ekipmanları ile yapılır. teknik takip esnasında anlık olarak takip etmek istediğiniz kişinin bilgisayar da gezdiği siteleri, konuşmalarını ve ses kayıtlarını dinleyebilirsiniz. Ayrıca izleme yoluyla kişinin gittiği yerleri anlık olarak görebilirsiniz. Teknolojik cihazlardan yola çıkarak yapılan sanal takip sayesinde kişi hakkında öğrenmek istediğiniz bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler sizi bir çok olumsuz durumdan önceden haberdar olduğunuz için kurtarabilir. Özel dedektifler sanal takip esnasında size anlık bilgi sağlayabilir. Takip etmek istediğiniz kişinin adeta her adımında ondan haberdar olabilirsiniz. Günümüz de bir çok kişinin başvurduğu bu yöntem bir çok durumu aydınlatmış ve herhangi bir kötü olay yaşanmadan çözülmesini sağlamıştır.

Sanal takip kimler için yapılır? Sanal takip izlemek istediğiniz herkes için uygulanabilen bir hizmettir. Sanal takip ülkemiz de genellikle eş, iş çalışanları ve iş ortakları için tercih edilmektedir. Ailenizde ki bireylerin, iş hayatınızda ki çalışanlarınızın veya ortaklarınızın şüpheli hareketler sergilediği dönemlerde sanal takibe başvurabilirsiniz. Özel dedektiflik büromuzun dedektif kadrosu ve profesyonel ekipmanları sayesinde bir çok olayı aydınlatabilirsiniz. İş hayatınızda sadece sizin v belirli kişilerin bildiği bazı bilgiler dışarı sızıyorsa sanal takip yöntemi ile şüphelendiğiniz kişiyi araştırabilir ve bu kişiyi bulabilirsiniz. Özellikle iş ortamında çok sık yaşanan bu duruma özel dedektiflerimiz ile bir çözüm bulabilirsiniz. Günümüz de çocuklar için de çok tehlikeli bir konu olan internet ve sosyal medya bir çok kötü olaya sebebiyet vermektedir. Kandırılma, kaçırılma, uyuşturucu madde kullanımı gibi bir çok kötü durum bunlara örnektir.

Özellikle ergenlik döneminde ki çocuklar için çok tehlikeli olan internet ve sosyal medya kesinlikle kontrol edilmesi gereken bir durumdur. Çocuklarınızın güvenliği için kontrol altında tutulması gereken internet ve sosyal medya günümüzde pek çok ebeveynin çalıştığını düşünürsek kontrol edilmesi çok zordur. Çocuklarınız şüpheli hareketler sergilediği dönemler de kesinlikle sanal takip yöntemine başvurmalısınız. sanal takip ve özel dedektif kadromuz ile çocuğunuzu adeta bir güvenlik şeridine alabilirsiniz. Çocuğunuzun attığı her adımdan haberdar olabileceğiniz sanal takip bir çok kötü durumun önüne geçmektedir. Çocuklara yönelik suç oranının artması ile birlikte orantılı olarak güvenlik önlemlerinizi de arttırmalısınız. Özel dedektiflik büromuzun deneyimli özel dedektif kadrosu ile sevdiklerinizi, ailenizi ve iş hayatınızdaki düzeni koruyabilir ve güvene alabilirsiniz.
Dedektiflik Hizmeti Verilen Ülkeler


Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat