Özel Dedektif Nedir?Özel Dedektif Nedir?

Özel Dedektif, dedektiflik mesleğini başarılı bir şekilde idame ettiren, gizlilik esasıyla çalışmalarını sürdüren, hukuki süreçte size eşlik edebilecek ve olası durumlarda ispat niteliği taşıyan belgelere ulaşabilme yetkisine sahip, aleyhte olabilecek durumları önceden hesaplayarak önlem alabilme yetisine sahip kişidir.

Özel Dedektif, teknolojiyi yakından takip eden ve mesleğinin gerektirdiği araştırmaları en son teknoloji cihazlarla yapan, yüksek bilgi birikimine sahip, özel talepleri karşılamaya yönelik hizmet veren araştırmacıdır.

Özel Dedektif, hukuki ilkelere hakim, delil yetersizliğini gidermeye yönelik çalışmalar yapan, tüm hukuki süreç boyunca sizi bilgilendirme, yönlendirme, koruma gibi her hizmeti sağlayacak, konusunda profesyonel kişidir. Sizlere her türlü desteği sağlayacak bu özel eğitimli araştırmacılara güvenebilir ve birlikte hareket edebilirsiniz. Tamamen sizin lehinize çalışmalar yaparak sizleri her türlü durumdan korumak ve kollamak özel dedektiflik büromuzun yükümlülüğüdür.

Dedektiflik Hizmeti Verilen Ülkeler


Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat