Öğrenci Takibi Ve Araştırması     

ÖĞRENCİ TAKİBİ

Öğretmenlerinden çocuğunuzun okuldaki hallerinden dolayı şikayet mi almaya başladınız? Ya da çevrenizden çocuğunuza dair duyduklarınız size aynı kişiden bahsedilmiyormuş gibi mi geliyor? Tüm bunlar çocuğunuzun evde başka dışarıda başka bir kimlik taşıyor olma ihtimalini mi getiriyor aklınıza? Bu karakter farklılığının yaşanmasındaki sebebin ne olduğunu mu merak ediyorsunuz? Öğrenci takibi sisteminin varlığından sizi haberdar etmek isteriz. Son zamanlarda ailelerin sıkça karşılaşmış oldukları bu durum onları bir arayışa itmiş ve bu arayış sonucunda da Akademi Özel Dedektiflik Bürosunun sunmuş olduğu çocuk takibi özel dedektiflik hizmeti ile karşılaşmalarını sağlamıştır.

Çocuk takibi ya da öğrenci takibi olarak adlandırabileceğimiz bu hizmette iş dünyasına ayak uydurmak zorunda kalan aileler yerine çocuklarının takibi yapmaktayız. Sizin sürekli olarak çocuğunuza sorduğunuz‘ Neredeydin, kimlerleydin, ne yaptın’ gibi soruların önüne geçerek size çocuğunuzun ne zaman, nerede ve kiminle olduğu bilgisini daha siz talep etmeden vermekteyiz. Vermiş olduğumuz bu hizmet hem sizin evladınızı kontrol etmenizi sağlarken hem de onu fazla rahatsız etmediğiniz için aile bağlarınızın güçlenmesini sağlayacaktır.

Dedektiflik mesleğinde kullanmış olduğumuz teknik, fiziki ve sanal takibin bütün hizmetlerini öğrenci takibinde birleştirdiğimiz için çocuğunuzun yaptığı bütün eylemlerden haberdar olacaksınız. Örneğin okuldan sonra nereye gittiği sorusunu fiziki takip ile belgelenerek size haberdar edilecektir. Aynı şekilde sizden habersiz başına bir kaza ya da hastalık gelip gelmediği bunun içinde hastaneye gidip gitmediğini teknik takip ile verdiğimiz ayrıntılı bilgi sayesinde öğrenebileceksiniz. Sanal takip sayesinde ise en çok merak ettiğiniz dünyasından içeriye girecek ve cep telefonundaki bütün bilgilere hakim olacaksınız. Kimlerle ne konuştu, ne mesajlaştı, sosyal medya ağlarında kimleri takip ediyor ya da kimler evladınızın yakın markajında hepsini görebileceksiniz. Öğrenci takibi sistemi ile okuldaki hallerinden de haberdar olacak isterseniz okulda bulunan kamera sistemine girilerek an be an neler olup bittiğini görebileceksiniz.

Akademi Özel Dedektiflik olarak sunmuş olduğumuz tüm bu hizmetlerin yanı sıra teknik takip ile olası bir kötü alışkanlığa yakalandığı takdirde kimlerin onu bu bataklığa sürüklediğini öğrenebilecek, haklarında dava başlatabilecek ya da bu işe ön ayak olan kişinin belki de aileden birisi olduğunu öğrendiğinizde bir kez daha tehlikenin her an heryerden gelebileceğini anlayacaksınız.

Öğrenci takibi hizmeti esnasında elde ettiğimiz bilgiler sizin izniniz dışında asla üçüncü bir şahısla paylaşılamayacaktır. Örneği bu hizmeti çocuğun annesi olarak talep etmişseniz, babanın Akademi Özel Dedektiflik bürosundan evladına dair bilgi talep etmesi mümkün değildir. Aynı şekilde aile bireylerinden başka hiç kimse böyle bir talep de bulunamaz. Ancak sizden sözel ve yazılı olarak bir onay geldiği takdirde bilgi paylaşımı yapılır. Böylece hem sizin hem de evladınızın bilgileri başkalarının eline geçemez, tehdit ve şantaj amaçlı kullanılamaz.

ÖĞRENCİ TAKİBİ ÇALIŞMASI

Öğrenci takibi çalışması için Akademi Özel Dedektiflik Bürosunun sayfasına geldiyseniz diğer firmalarda bulamadığınızı burada bulmak için geldiğinizin farkındayız. Aradığınız farklılığın burada olduğunu söylerken bu özgüvenimizin altında yatan sebebinde deneyim ve uzman kadro olduğunu belirtmeden geçemeyeceğiz. Aklınızdaki bütün soruların cevabını bulacağınız özel dedektiflik hizmetimiz ile evladınızı güvenli kollarınızın arasında tutmaya devam ederken, özgürlüğüne giden yolda her zaman onu yanında olduğunuzu bileceksiniz.

Akademi Özel dedektiflik olarak sunduğumuz bu hizmet çocuğunuz hangi yaş diliminde olursa olsun bütün yaşlardaki çocukları kapsarken, her birisinin başına gelebilecek olan tehlikelerin farklı olduğunun bilinciyle hareket etmekteyiz. Her yaş grubuna ait çocuk takibi hizmetimizin olmasını ve her birinin farklı bir tehlike ile karşı karşıya olması alacağımız tedbirlerinde çeşitlenmesine neden olmaktadır. Örneğin iş hayatına başlamak zorunda olan bir anne olarak henüz bir buçuk yaşındaki bebeğinizi bakıcıya mı bırakmak zorunda kaldınız? Doğal olarak da aklınızın evde kaldığını biliyor, beyninizi kemiren soruların neler olduğunu Akademi Özel Dedektiflik olarak tahmin edebiliyoruz. Bu noktada evladınız siz yokken nerelerde geziyor diye bir teknik takip yapmanın saçma olduğunu bildiğimiz için onun yerine bakıcısı şiddet uyguluyor mu diye eve yerleştirilen bir kamera ile teknik takip yapmayı yeğliyoruz.

Öğrenci takibi çalışması için okul hayatına yeni başlamış evladınız üzerinden bir örnek verecek olursak okulda öğretmeninin şiddet uygulayıp uygulamadığını, okul çıkışında kimlerin olduğunu ( torbacı, tacizci, çete  vb. )sizin için araştırıyoruz. Aynı şekilde okuldan sonra direk eve gittiğini söyleyen evladınızın aslında nerelerde gezindiğini size tek tek belgeleyerek an be an takibinde oluyoruz. Evde nelerle meşgul olduğunu internet sitelerinde hangi sayfalarda gezindiğini, izniniz olmadığı halde sosyal medya hesabı açıp açmadığını sizler için araştırmakta ve sizi bilgilendirmekteyiz.

Özel dedektiflik hizmeti verdiğimiz firmamızda sadece küçük yaştaki öğrencilerin takibini değil üniversite çağındaki öğrencilerin de takibini yapmaktayız. En büyük tehlikelerin bu dönemde geldiğini bildiğimiz için başka bir şehirde hayatını devam ettiren evladınızın üzerindeki gözünüz kulağınız olmaya devam etmekteyiz. Herhangi bir suça bulaştı mı, arkadaşlarıyla bir araya geldiğinde ne yapıyor ya da size geçtiğini söylediği dersten gerçekten geçti mi, şu an gerçekten de son senesinde mi bunların hepsini Akademi Özel Dedektiflik sayesinde öğrenebilirsiniz.

Öğrenci takibi esnasında ise her ne kadar talep eden taraf anne baba olsa da müşteri gizliliğine önem vermekte ve hiçbir şekilde size ait bilgileri paylaşmamaktayız. Ayrıca işimizdeki gizliliğe de önem vermekte ve takip altına alındığı ne hedef kişi ne de çevresindekiler bilmektedir. Özel dedektiflik hizmeti veren bir firma olarak herşey büyük bir gizlilik çerçevesinde yürütülmektedir.  Böylece takip en gerçek haliyle birebir size yansıtılmakta gözünüzün arkada kalmasından kurtulmaktasınız.

ÇOCUK TAKİBİ

Çocuk takibi hizmeti ebeveynler için sunulmuş olan bir hizmet olup, toplum yararına yapmış olduğumuz mesleğimiz olan dedektiflik mesleğimizde de üzerinde titizlikle durduğumuz bir hizmettir. Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak vermiş olduğumuz hizmetin sınırlarını ebeveynlerin merak edebilecekleri bütün unsurlar ve gelebilecek bütün tehlikeler olarak çizdiğimiz işimizde bütün teknik ekipmanları kullanmakta, yöntemlerin her geçen gün nasıl biraz daha geliştirilebileceği konusu üzerinde durulmaktadır. Özel dedektiflik mesleği adı altında vermiş olduğumuz bu hizmette ailelerle sürekli olarak irtibatta olmakta ve çocuklarını gelebilecek bütün tehlikelerden korumak için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Çocuk takibi hizmetinin ne kadar önemli olduğuna dair bir kaç bilgi vermek istersek eğer bu işe haberlerden başlamamız gerekmektedir. Çünkü gün geçmiyor ki bir kayıp çocuk haberi çıkmasın, çocuk istismarına dair bir haber ile karşı karşıya kalmayalım ya da çocuk cesetlerinin bulunduğuna dair acı bir alt yazı görmeyelim. Emniyet güçlerinin toplumun kanayan bu yarasını sarmakta artık yetersiz kalmaya başladığı günümüzde ise Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak çocuk takibi hizmeti vermeyi kendimize ve milletimize bir borç bildik.

Çocuk takibi konusunda ailelerin merak ettikleri en önemli konunun başına bir iş gelip gelmediğidir ve evet bu konu başlığı oldukça geniş bir alanı kapsamaktadır. Bu nokta da çocuğunuz uyuşturucu bağımlısı olmaya başlamış olabilir, çocuğunuz bir çete üyesi ya da terör örgütü üyesi olmaya başlamış olabilir, taciz ve tehdit telefonları alıyor olabilir vb.. Buna benzer daha birçok konu çocuğunuzun başına gelebilecek işlerdir ve en masum görüneni bile arkasında büyük tehlikeler barındırmaktadır. Özel dedektiflik hizmeti veren firma olarak Akademi Özel Dedektiflik Bürosu sizin dahi aklınıza gelmeyecek tehlikelerin bir çoğu ile bugüne kadar mücadele etmiş ve bir çok çocuğun geleceğini ve hayatını kurtarmıştır.

Çocuk takibi hizmetinde ebeveynlere sunmuş olduğumuz hizmetler ise üç ana başlık altında toplanmaktadır. Fiziki takip, teknik takip ve sanal takip. Fiziki takip ile çocuğunuzun arkasına bir özel dedektif takarak an be an gözlemlemesini ve raporlamasını sağlarken, teknik takip de mobese incelemesi, hastane kayıtları raporları gibi teknik bilgiye ulaşma hizmetini oluşturmaktayız. Üstelik tüm bunların gençlerin ve çocukların gerçek dünyası haline dönüşmüş olan sanal alemde yaptığımız sanal takip ile birleştirmekte ve bütün ayrıntıları size rapor halinde sunmaktayız.

Özel dedektiflik etik kuralları çerçevesinde hareket ederek çocuğunuza hiçbir zaman takipte olduğunu hissettirmemekte ya da herhangi bir yüz yüze görüşme ve konuşma yapmamaktayız. Sizin gizliliğinize özen verdiğimiz kadar işimizin gizliliğini de ön planda tutmakta, çocuğunuzun gerçek yaşantısı size yansıtmaya çalışmaktayız. Böylece çocuğunuzun gerçek kimliğini, gerçek karakterini öğrenmenizde yardımcı olarak aile bağlarınızın daha sağlanmaşması için Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak sizin yanınızda yer almaktayız.
Dedektiflik Hizmeti Verilen Ülkeler


Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat