Kayıp Şahıs     

KAYIP ŞAHIS

Kayıp şahıs araştırması pek çok durumda başvurulan bir araştırma yöntemidir. Bu yöntem bir çok amaç ve durum için kullanılabilir. Bunlara örnek verecek olursak borçlu bir kişinin borcunu ödemeden bırakıp gitmesi, kaybolan çocukların araştırılması, kadınların kayıp olması gibi bir çok durumda kullanılan kayıp şahıs bulma yöntemi son dönemlerde yaşanan kayıp vakaları ile daha çok başvurulan bir yöntem haline gelmiştir. Bu yöntem kaybolan kişinin hakkında genel bilgilere sahip olan özel dedektiflerimiz tarafından adres tespiti yöntemi kullanılarak kişinin bulunduğu yerin tespiti ile yapılmaktadır. Kayıp kişilerin yakın çevresinden araştırılmaya başlanarak kişi hakkında gerekli bilgiler edinilir ve daha sonrasında araştırmaya başlanır. Kayıp şahısların bulunması özel dedektiflik alanında sahip olduğumuz son teknoloji cihazlar ve yazılımlar ve profesyonel özel dedektiflerimiz ile birleşince ortaya en hızlı ve en doğru sonuçlar çıkarmaktayız. Bu sonuçlar kayıp kişinin bulunması içinde geçerli bir unsurdur.

Kayıp şahıs nasıl bulunur?

Kayıp şahıs profesyonel dedektif ekibimiz ve ileri teknolojideki ekipmanlarımız ile kayıp kişi hakkında vereceğiniz temel bilgiler doğrultusunda izlenen ipuçları ile birlikte hız ve doğruluk konusunda büyük bir ilerleme gösterecektir. Sizin vereceğiniz bilgiler doğrultusunda kayıp olan kişilerin yakın arkadaşlıkları, yakın ilişkileri üzerinden yola çıkılarak bulunması için araştırmalar yapılmaktadır. Aynı zamanda kayıp kişinin sosyal medya hesapları, cep telefonu gibi aktif kullanabileceği ortamlar da takibe alınarak araştırmada sonuca varılmaya çalışılır. Dedektiflik büromuz çok fazla başarılı işlere imza atmış ve bunu alanlarında uzman özel dedektif ekiplerimiz ile birlikte gerçekleştirmekten gurur duymaktayız. Pek çok insanın başvurduğu kayıp şahıs vakalarındaki gösterdiğimi hız ve başarı sayesinde müşterilerimizi kayıp kişilere kavuşturmanın mutluluğunu paylaşmaktayız. Ülkemizde yaşanan kayıp vakalarının çok fazla olması sebebiyle herhangi bir kayıp vakasında polis birimleri ile birlikte iş birliği yaparak ve her bulduğu bilgiyi polis birimleri ve sizlerle paylaşan özel dedektiflerimiz sizlere yardımcı olabilmek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Neden Özel dedektiflik?

Özel dedektiflik yapan kişiler pek çok alanda kendini geliştirmiş olayların gidişatını ve karşılaştığı olaylarda nasıl davranması gerektiğini bilen kişilerdir. Özel dedektiflik büromuzun dedektifleri her türlü ortamda bulunan ipuçlarını birleştirerek sonuç odaklı çalışmalar yürütmektedir. Kayıp kişilerin bulunması gibi acil durumlarda sizlere yardımcı olabilmek için gecesini gündüzüne katarak kayıp şahsı bulmak için yasal kurallar çerçevesinde her yola başvuran özel dedektif personelimiz bugüne kadar bir çok kayıp vakasının çözülmesini sağlamakla birlikte polis birimlerine de yardımcı olmuştur. Özel dedektiflik çerçevesinde kayıp şahıs araştırması yapılmasının önemi ise özel dedektiflerin alanlarında uzman ve her durumda ne yapması gerektiğini bilen kişiler olmasıdır.
Dedektiflik Hizmeti Verilen Ülkeler


Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat