İTİBAR YÖNETİMİ     

İTİBAR YÖNETİMİ

İtibar yönetimi hizmetini genellikle özel dedektiflik firmaları sunmakla birlikte bu noktada alabileceğiniz en iyi hizmeti sunan firmanın Akademi Özel Dedektiflik olduğunu söyleyebiliriz. Akademi olarak hizmet vereceğimiz kurumsal firmayı her yönüyle ele almakta, analiz etmekte ve bu bağlamda kurumun nasıl en iyi pozisyona ve satış grafiğine ulaşacağını tespit etmekteyiz. Bu noktada bunca yıllık deneyimlerimize ve araştırma metodlarımıza dayanarak sadece tespit etmekle kalmayıp, neler yapabileceğinizi de söyleyerek size bir başarı rotası da çizmekteyiz.

İtibar yönetimi hizmeti alan bir firma olarak öncelikle sizin adınıza bir durum tespiti çalışması yapıyoruz. Bu durum tespiti çalışmasını hem kurum içi denetimde hem personel denetiminde hem rakip firmalara karşı olan pozisyon denetiminde hem de yerel ve ulusal sektördeki konumunuza göre bütün ayrıntıları inceleyerek yapmaktayız. Dedektif personelimizin bu nokta da gerekli olan bütün araştırma yöntemlerini kullanmakta ve raporlarını da bu araştırma yöntemlerini kullanarak hazırlamaktadırlar. Ardından hazırlanan durum raporu tespiti analiz dosyası ile en kısa zamanda karşınıza çıkmakta kurumun yönetim birimiyle bir toplantı yapmaktayız. Yapılan toplantıda raporu size verirken bir yandan da içinde bulunduğunuz durumu anlatarak kurumun artıları ve eksileri bildirmekteyiz. Bu aşamada bizden beklentilerini dinlemekte ve sorduğunuz sorulara cevap tutacak nitelikteki belgelerimizin açıklamasını yapmaktayız. Ardından hala bizimle çalışmaya devam etmeyi düşündüğünüz takdirde kurumun belirlemiş hedefe ulaştırmak için kolları sıvamaktayız.

Özel dedektiflik olarak öncelikle sanal alandaki itibar yönetimi üzerinde çalışmaktayız. Adınıza açılan kötü eleştiri yapan, itibarsızlaştırma çalışmaları olan sosyal medya ağları kapatılmakta ve bu hesaplar hakkında suç duyurusu ve takip kararı çıkarılmaktadır. Ardından sizin adınıza sosyal medya sayfaları açarak buralarda kurumunuz adına reklam ve içerik paylaşımıda bulunuyor, gerçek takipçi sayısı artırımı yapıyoruz. Böylece takipçilerinizin düzenli hizmet alan ya da ürün kullanan müşterileriniz haline getiriyor ve onlar tarafından reklamınızın yapılmasını sağlıyoruz. Sosyal medya üzerindeki bu çalışmamız satış grafiğinizde kurumsal markalaşma kariyerinizde büyük bir ivme olacak ve ciddi şekilde hissedilir olacaktır.

Sonrasında ise kurum içerisinde personelin iş saatleri içerisinde işe ayırdıkları vaktin uzatılması sağlamaktayız. Yani iş saatleri içerisinde özel hayatlarını vakit ayırmalarına neden olacak sosyal medya ağlarına ulaşım süresini kısıtlamakta, gezinilmesi yasak olan alışveriş sayfaları, iş arama sayfaları, internet kanallarına ulaşımını kısıtlamaktayız. Böylece çalışma alanına daha fazla vakit ayıran personelin iş yapma potansiyeli artmakta ve kurum içerisinde işler daha hızlı yürümektedir. Özel dedektif personelimizin yapmış olduğu itibar yönetimi çalışmaları sadece bilişimsel alanla sınırlı kalmamaktadır. Yapılan fiziki takip ile de kurum içerisinde nezaket kuralları içerisinde iş yapılıp yapılmadığı, müşteri karşılamasının nasıl yapıldı ve satış işlemlerinin nasıl gerçekleştirildiği gibi araştırılmalar da yapılmaktadır. Böylece kurumunuza ait müşteri memnuniyeti artmakta ve insanların sizi tercih etme olasılıkları artırılmaktadır.

BİREYSEL İTİBAR YÖNETİMİ

İtibar yönetimi hizmeti sunan Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak bu hizmeti hem kurumsal alanda hem de bireysel alanda vermekteyiz. Durum böyle olunca da bireysel alanda hizmet almak isteyen kişilerin akıllarına nasıl bir hizmet alacakları ve aldıkları bu hizmetten nasıl bir yarar sağlayacakları sorusu gelmektedir. Bu sorular bağlamında hazırlamış olduğumuz makalemiz ile aklınızdaki soruların cevabını alacaksınız.

Bireysel itibar yönetimi medyatik kişiliğinizi korumak, adınıza çıkan kötü haberlerin kaldırılması, yapmış olduğunuz mesleğinizde öne çıkmak adına, mesleki kariyerinizi rakiplerinizin kötü eleştirilerinden korumak için ya da bireysel saldırı adı altında ailenize yapılan saldırıları önlemek amacıyla kullanabilirsiniz. Tüm bu açıklamalar doğrultusunda tek tek inceleyerek olursak bu hizmeti daha çok ünlü kişilerin aldığını söylemekte bir sakınca görmüyoruz.Ancak dedektiflik bürosu olarak bireysel itibar yönetimi konusunda bu ünlülük kavramını sadece sanat camiası olarak ele almıyoruz. Siz yapmış olduğunuz meslek olarak tanınmış bir siyasetçi, hukuksal alanda büyük bir saygınlığı olan savcı ya da hakim, başarılı ve geniş bir hayran kitlesine sahip entelektüel bir yazar olabilirsiniz. Bu noktada size ve mesleki kariyerinize yönelik olarak hem rakiplerinizden hem de hayranlarınızdan ya da hiç beklemedğiniz birilerinden saldırı alabilir ve bir gecede ya da bir saat içerisinde kariyerinize dair büyük bir düşüş yazayabilirsiniz. Bu nokta da ise böyle bir durumla karşı karşıya kalmamanız için dedektif ekip arkadaşlarımız devreye girmekte ve sizin adınıza 7/24 araştırma yaparak bu tarz saldırıların daha başlamadan bitmesini sağlamaktadırlar.

Bireysel itibar yönetimi hizmetini alırken sizin adınıza sosyal medya hesaplarınızın yönetilmesi hizmetini de almaktasınız. Böylece bireysel olarak işinize daha fazla vakit ayırırken bir yandan da sosyal medya hesabınızda işinize dair bilgi ve veri paylaşımında bulunarak reklamınızı yapmaya devam edeceksiniz. Ayrıca sizin adınıza yapacağımız içerik paylaşımları ve reklamlar sayesinde geniş bir gerçek takipçi sayısına ulaşacak ve mesleğinizde diğer rakiplerine nazaran bir adım öne çıkacaksınız. Birçok kişinin aklına meslek grubunun adı söylendiğinde siz geleceksiniz. Örneğin aile danışmanı denildiğinde siz gelecek ya da kadın hastalıkları uzmanı denildiğinde de siz geleceksiniz. Özel dedektiflik alanında itibar yönetimi hizmeti talep etmek için muhakkak bir meslek erbabı olmanıza gerek yok. Sadece sizin adınıza bir çalışma yapılması sağlayarak bireysel olarak ön plana çıkmayı sağlayabilir ve fenomen olarak tanınabilirsiniz.

Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak sunmuş olduğumuz bu hizmet karşılığında ise size faturalı bir ödeme planı çıkarmaktayız. Böylece yapmış olduğumuz işin arkasında durduğumuzu ispat ederek herhangi bir sorunla karşılaştığınız takdirde ise tüketici hakları mahkemesine başvuruda bulunmanıza açık bir hizmet vermekteyiz. Ancak birçok firma ya da bu işi yaptığını iddia eden kişi hizmet karşılığında fatura kesmemekte ve bir sorunla karşılaştığınız takdirde hak talep edebilmenizin önünü kesmektedir ve paranızı alarak ortadan kaybolmaktadırlar.

KURUMSAL İTİBAR YÖNETİMİ

Kurumsal itibar yönetimi hizmeti almak isteyen bir firma olarak aklınızda alacağınız hizmet ile ödeyeceğiniz miktar arasında bir denge olup olmadığını merak ettiğiniz farkındayız. Ancak Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak bu hizmetin kurumsal firmaların talebi üzerine ortaya çıktığını ve yine onların bu kadar rağbet etmesi üzerine popüler olduğunu belirtmek isteriz. Bu zamana kadar hizmet alan bütün firmalar ücret hizmet politikasının dengede olduğunu düşündüğü için ve aldıkları hizmetin faydasını görüp memnun oldukları için hizmetin hala sunulmaya devam ettiğini söyleyebiliriz.

Kurumsal itibar yönetimi hizmeti sunan bir firma olarak, kurum içi denetim, rakip firma analizi, rakip firmalara nazaran sektör içindeki konum analizi, sosyal medya ağları yönetimi ve itibarsızlaştırm çabalarının önüne geçilmesi, marka vve patent araştırmasının yapılması gibi çalışmaların sunulan hizmet içerisinde yer aldığını belirtmek isteriz. Sunmuş olduğumuz bütün hizmetleri tek tek ele alacak olursak eğer öncelikle kurumsal denetimden başlamamızda fayda var diye düşünmekteyiz. Dedektiflik firması olarak kurumsal denetimi de itibar çalışmalarının içine almamızda iki önemli etmen var. Bu etmenlerden birisi personel diğeri ise müşteri. Personeliniz sunmuş olduğu hizmet kalitesi kurumsal itibarınızı nasıl etkilemekte buna bakmaktayız ve yine personelinizin sizin aleyhinize yapmış olduğun bir itibarsızlaştırma çalışması içerisinde olup olmadığını araştırmaktayız.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz kurumsal denetimdeki personel araştırmasına ek olarak müşteri odaklı yaptığımız çalışmamızda ise müşteri memnuniyetinin itibar yönetimi için etkisini ve müşterilerinizin sizin aleyhinize bir itibarsızlaştırma girişimi olup olmadığı. Örneğin aldığı hizmetten ya da üründen memnun kalmayan birisi bu durum kendi sosyal medya sayfasında yayınlayabilir ve bu durum sizin için kötü bir itibarsızlaştırmadır. Ancak bizim vermiş olduğumuz dedektif hizmetlerinden itibar yönetimi ile kişinin böyle bir paylaşımda bulunması engellenmekle birlikte kişinin yaşadığı sorundan haberdar edilmektesiniz. Böylece sunacağınız bir hediye paketi ile ya da ücretsiz müşteri hizmeti ile müşterinizin gönlünü alabilir, müşterinizi geri kazanabilir hatta bu olumlu davranışınızdan dolayı olumlu bir eleştiri alabilir paylaşımının yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Kurumsal itibar yönetimi ile rakiplerinizin sizin adına oluşturduğu itibarsızlaştırma çalışmalarının önüne geçebilir, bu zamana kadar yapılanları durdurabilir ve arkasında kimin olduğunu öğrenerek karşı taraf adına bir suç duyurusunda bulunarak dava açabilirsiniz. Üstelik size sunmuş olduğumuz belgelerle karşı tarafında suçunu ispat edebilir ve zararınızı hem maddi olarak tahsil edebilir hem de ceza almalarını sağlayabilirsiniz. Özel dedektiflik hizmeti sayesinde başarılı bir sosyal medya yönetimi alarak da rakiplerinize fark atabilir, onlara karşı herhangi bir itibarsızlaştırma çalışması yapmadan kendi farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz hizmetlere ek olarak yapmış olduğumuz itibar yönetimi hizmetine dair ayrıntılı çalışma dosyasını ister haftalık olarak ister aylık olarak talep edebilir ve gelişmeleri takip ederek, farklı isteklerinizin olup olmadığını da belirtebilir, bir an önce işleme geçmesini sağlayabilirsiniz.
Dedektiflik Hizmeti Verilen Ülkeler


Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat