Hukuksal Danışmanlık     

HUKUKSAL DANIŞMANLIK

Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak sunmuş olduğumuz hukuksal danışmanlık alanında genel hukuk danışmanlığı, özel hukuk danışmanlığı gibi iki ana başlık altında hizmet sunmaktayız. Bu noktada büromuzda çalışan avukatlarımız hem kurumsal danışmanlık hizmeti vermektedirler hem de bireysel danışmanlık hizmeti vermektedirler. Bu hizmetler bütün davaları kapsamakla birlikte, bütün hukuksal işlem başlatma ve bitirme alanlarını da kapsamaktadır.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz bütün alanlardaki danışmanlık hizmetlerimizi hem uzaktan telefon aracılığı ile hem online yoldan hem de yüz yüze randevu sistemi ile alabilirsiniz. Ayrıca uzakta olmanıza rağmen çok daha ayrıntılı bir toplantı talep ettiğiniz takdirde internet üzerinden düzenleyeceğimiz bir toplantı ile gerekli danışmanlık hizmetini sunmaktayız. Dedektiflik firmamızdan memnun kalıp birlikte iş yapmaya karar verdiğiniz takdirde ise gerekli tüm işlemler için ofisimize gelmenize gerek yoktur. Bu noktada sizden talep edeceğimiz belgeleri online olarak yollayabilir, faks çekebilir ya da posta hizmeti ile elimize ulaştırabilirsiniz. Sonrasında işlemler bizim tarafımızdan başlatılarak devam ettirilecek ve en kısa zamanda da sonuca bağlanacaktır.

Hukuksal danışmanlık hizmetlerimiz arasında yer alan boşanma danışmanlığı, velayet danışmanlığı, marka ve patent tespiti danışmanlığı, şirket yeniden yapılandırma projeleri, vergi hukuku danışmanlığı, sözleşme incelenmesi ve sözleşme danışmanlığı, kurumsal yönetim danışmanlığı gibi birçok hizmet yer almaktadır. Ayrıca bu danışmanlık sürecimizde konunuz kapsamında gerçekleştirilen anayasal değişiklikler takip edilmekte ve bu anayasal değişiklikler bir an önce danışmanlık yapmış olduğumuz hizmete de uyarlanmaktadır. Böylece danışmanlık aldığınız hiçbir alanda eski prosedür kalmamaktadır. Özel dedektiflik firması olarak vermiş olduğumuz bu hukuksal danışmanlık alanında 24 saat kesintisiz olacak şekilde avukat hizmeti sunmaktayız. Böylece istediğiz an ve saatte sizinle ilgilenen avukatınızı arayarak danışabilir ve aklınızdaki soruların cevabını alabilirsiniz.

Hukuksal danışmanlık hizmetimizi kurumsal olarak talep ettiğiniz takdirde hangi şehirde olursanız gerek uzaktan konferans yoluyla gerekse de şirket içi ziyaretler yoluyla aylık toplantı hizmeti alacak ve danışmanlık aldığınız konuyla ilgili son gelişmeleri takip edebilecek bu bağlamda size önereceğimiz tavsiyelerimizi kullanarak çok daha sağlıklı bir şirket politikası izleyebileceksiniz. Ar-Ge hizmetini de kurumsal firmalara hukuksal danışmanlık hizmeti başlığı altında sunmuş olduğumuz firmamızda gerek gördüğünüz takdirde bu hizmeti de satın alarak sizin için araştırma ve geliştirme işlemlerini yapmamızı isteyebiliriniz. Bu noktada firmanızın çalışma sahası ve sektörünün ne olduğu fark etmeden ay sonunda başarılı bir analiz tablosu ile karşılacağınızın güvencesini verebiliriz. Dedektiflik firmamızdaki bu çalışmalar sonucunda ise firmanızı çok daha fazla geliştirebilir hatta ve hizmet ve ürün yelpazenizi genişleterek hitap ettiğiniz kitleyi genişletebilirsiniz.

Akademi Özel Dedektiflik olarak alacağınız tüm hizmetleri faturalandırdığımızı belirterek hukuksal danışmanlık firması olarak yasadışı hiçbir hizmet vermediğimizi belirtmek isteriz. Böylece yasalar çerçevesinde hareket ederek hem kendi firmamızı hem de danışmanlık yaptığımız firmayı koruma altına almaktayız.

HUKUKSAL DANIŞMANLIK ÖNEMİ

Hukuksal alan sadece ceza davalarını ve mahkemeleri kapsamadığı gibi başlı başına belli bir çalışma alanı gerektiren, prosedür gerektiren başka bir çalışma dalıdır. Durum böyle olunca da birçok firma yapmış oldukları işlerin işleyişi süresin de hukuksal alanda boşluğa düşmekte ve denetim geçirdiklerinde ceza almakta ya da hukuksal işlemlere takılara işlerini tamamlamamaktadırlar. Özel dedektiflik hizmeti sunan Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak kurumsal firmaların bu açığının farkına vardık ve firmalara hukuksal danışmanlık hizmeti vermeye başladık. Bu noktada alacağınızı danışmanlık hizmetinin önemini biraz daha açarak açıklayacak ve firmanız için doğru bir karar almanızı sağlayacağız.

Hukuksal danışmanlık aldığınız takdirde yapacağınız bütün sözleşmeler sizin aleyhinize olacak şekilde incelenir ve eksik bir madde olduğu görüldüğü zaman sözleşme yine sizin aleyhinize olacak şekilde yeniden oluşturulur ve işleme konulması sağlanır. Bu bağlamda yapacağınız herhangi bir işveren ve işçi sözleşmesi, kurumlar arası iş anlaşması, kurumların birleşmesi ya da devri sözleşmesi ve daha birçok sözleşme hukuksal alandan emin ellerde olacaktır. Karşı taraf sözleşmeye uymadığında ise anlaşma yapılan taraf için sizin talebiniz doğrultusunda dedektiflik firması dava açılmaktadır. Açtığımız bu davanın tüm prosedürleri yine ekibimiz tarafından takip edilmekte ve sizin aleyhinizi sonuçlanacak şekilde sonlandırılarak karşı tarafa gerekli yaptırımlar uygulanmaktadır.

Hukuksal danışmanlık hizmeti alan bir firma olarak alabileceğiniz bir diğer fayda ise önleyici hukuk danışmanlığı hizmetidir. Bu noktada hukuksal alanda karşınıza çıkabilecek bütün engeller öncesinden tespit edilmekte ve iş yapmak istediğiniz ya da prosedürü yürütmek istediğiniz alan her ne olursa olsun engeller tek tek kaldırılarak işlerin daha hızlı yürümesi sağlanmaktadır. Örneğin iş sözleşmesi hazırlarken ya da reklam ve gizlilik sözleşmesi hazırlarken maddelerin neler olması gerektiği firmamız tarafından hazırlanmak böylece herhangi bir açık barındıran bir sözleşme imzalamamış olacaksınız. Yine aynı şekilde güncellenmiş hukuksal gelişmeler ve iş ticareti hukuku sürekli olarak takip edilerek danışmanlık vermiş olduğumuz alandan sizin işinizdeki sözleşmelerde güncellenmekte ve yeni yasaya uygun hale getirilmektedir.

Akademi Özel Dedektiflik hizmeti olarak sunmuş olduğumuz bu hizmetleri isterseniz haftalık raporlar halinde, isterseniz aylık raporlar halinde istersenizde yıllık raporlar halinde firmanın yönetim kurulu ekibine yollamaktayız. Böylece sizin istediğiniz sıklıkta olacak şekilde kontrolün sizin elinde olmasını sağlamakta ancak tüm vaktinizi bu işlere ayıracak şekilde de çalışmanıza gerek kalmacak şekilde hukuksal danışmanlık hizmetini vermekteyiz.

Bizden alacağınız tüm hizmetlerin gizlilik sözleşmesi içerisinde yapıldığını belirterek bu sözleşmenin ıslak imzalı bir nüshasını da size verdiğimizi belirtmek isteriz. Böylece istediğiniz zaman elinizdeki sözleşmeye ulaşarak bizden aldığınız hizmetin belirttiğimiz maddeler doğrultusunda işleyip işlemediğini takip edebilir ve yapılmasını ya da dikkat edilmesi gereken noktalara parmak basabilirsiniz. Belirttiğiniz noktalara anında dönüş yapılacağından ve işleme sokulacağından ise şüpheniz olmasın.

DAVA AÇABİLMEK İÇİN DELİL OLUŞTURMA YÖNTEMLERİ VE İZLENMESİ GEREKEN YOLLAR

Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak sunmuş olduğumuz bu başlığın altını doldurmak için hazırlamış olduğumuz makalemizde dava sürecinin nasıl başladığından ve sonrasında da kazanmak için nelerin yapılması gerektiğinden bahsedeceğiz. Bu noktada dava sürecine ait aklınızda kalan soruların yanıtlarını bulacağınıza inanmakla birlikte dava dosyasının hazırlanması için bir özel dedektif bürosundan yardım almanın da önemini kavrayacağınızı düşünmekteyiz.

Öncelikle dava açabilmek için özel dedektiflik büromuzdan talep edeceğiniz avukatımız sizin için bir dava dilekçesi hazırlayacak ve dilekçeyi destekleyecek şekilde birkaç belge ve evrak koyacak ve ilgili mahkemeye işleme tabi tutulması için verecektir. Örneğin boşanma davası için büromuzu başvurduğunuz takdirde bir boşanma avukatımız aile mahkemesine dava dosyası hazırlayarak sunacaktır. Ya da kurumunuzun alacağı konusunda büromuza başvuruda bulunmuş iseniz icra avukatımız dosyanızı hazırlayarak icra mahkemesine işleme konulması için verecektir. Dedektiflik firması olarak bundan sonrasında ise açılacak olan dava da kazanan tarafın siz olması için gerekli olan belgelerin hazırlanmasını sağlayacağız.

Öncelikle genel ispat için delil toplama aşamasına gideriz ve bu noktada açtımız davadaki haklılığımız konusunda hakimi inandıracak yeterlilikteki belgeli toplarız. Sonrasında ise hakim tarafından haklı görüldüğümüzde ise karşı taraf iddiamızın haklılığını yalanlamak için büyük ihtimal bize ispat hakkı sunacaktır. Yani iddiamızı ispat etmemizi ister. Bunun farkında olan dedektif ve avukatlarımız ise çok daha öncesinde dedektiflik araştırma yöntemlerini kullarak ispat konusundaki yeterli belge ve delili oluşturarak davanızın sizin haleyhine sonlanmasını sağlar. Ya da karşı taraf böyle bir talep de bulunmasa bile hakim iddialarımızın gerçekliğine inansa da bize ispat yükü sunarak yine toplamış olduğumuz delilleri ister bizden.

Akademi Özel Dedektiflik olarak bu noktada davanın kazanılması adına en kestirme yola giderek olay ve vakıa gösterme yoluna gideriz. Yani konu ile alakalı olan video ya da fotoğraf, görüntü delillerimizi devreye sokarız Bu topladığımız delilleri ise diğer somut deliller olan fiş, fatura, belge, mesajlaşma resmi kaydı, resmi ses kaydı gibi diğer belgelerle destekleriz.

Yukarıda saydığımız delilleri toplarken ise hem fiziki takip yöntemini, hem sanal takip yöntemini hem de teknik takip yöntemini kullanır ve bu yöntemleri kullanırken yasal prosedürlerin hepsini de uygularız. Böylece elde ettiğimiz delillerin yasadışı olarak oluşturulduğu iddiasını boşa düşürerek, davanın kısa sürede kazanılmasını sağlarız. Dedektif hizmeti veren arkadaşlarımız bu noktada davanıza bakan avukat ile sürekli olarak irtibatta olduğu için delil toplama süreci de oldukça kısalmaktadır.

Akademi Özel Dedektiflik olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerimizde oluşturduğumuz bütün yöntemler ve izlenmesi gereken yollar noktasında kendi rotamızı çizmekle birlikte dedektiflik mesleğinin getirmiş olduğu bütün klasik yöntemleri de araştırma yöntemlerimiz arasına katmaktayız. Böylece genel geçerliği ve özgünlüğü bir araya getirerek daha başarılı sonuçlar elde etmekteyiz.
Dedektiflik Hizmeti Verilen Ülkeler


Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat