Evlilik Öncesi Şahıs Araştırma     

EVLİLİK ÖNCESİ ŞAHIS ARAŞTIRMASI

Her gün yüzlerce çift hayatlarını birleştirerek dünya evine girmekte ve bir yastığa baş koymaktadırlar. Fakat birlikte baş koyduğunuz yastık ne kadar güvenli? Ülkemizde son yıllarda artan evlilik ve ardından boşanma olayları çok sık yaşanmaktadır. Bunların çoğu da dolandırılma olaylarıdır. Evlilik yapılan kişinin hakkında yeterli bilgiye sahip olduğunu düşünen kişiler hata yapmaktadır. Bir çok ülkede yaygın olan evlilik öncesi şahıs araştırması evlenilecek kişi hakkında herhangi bir olumsuz durumu ortaya çıkardığı için pek çok kötü olaylar ile sonuçlanabilecek evliliğin önüne geçmiştir. Evlilik çok ciddi bir durum olup evlilik öncesi de en az evlilik kadar ciddi bir olaydır. Evleneceğiniz kişinin size hakkında söyledikleri ne kadar doğru? Hakkında ne kadar şey biliyorsunuz? Her şeyi size anlatmıyor mu? Bu tür soruların cevabını özel dedektiflik büromuzun profesyonel uzman dedektif personeli tarafından gerçekleştirilen evlilik öncesi şahıs araştırması ile ortaya çıkmaktadır.

Evlilik öncesi şahıs araştırması ne gibi durumlara engel olabilir?

Evliliğin ciddi bir durum ve insanın hayatında en mutlu anı olmasından dolayı kimse böyle bir durum üzerinden mağdur olmak istemez. Evlenmeden önce gerçekleştirebileceğiniz bir evlilik öncesi araştırması evleneceğiniz kişi hakkında bilmediklerini ortaya çıkararak size söylenmeyenleri veya karşı olduğunuz şeyleri öğrenebilirsiniz. Öğreneceğiniz bilgiler doğrultusunda yapacağınız evlilik hakkında bir daha düşünmek isteyebilirsiniz. Bunun yanı sıra evlilik üzerinden dolandırıcılığın moda haline geldiği bu dönemlerde kişiler evliliğin ilk haftasında dolandırılarak terkedilmektedir. Bu duruma maruz kalan kişiler maddi ve manevi açıdan büyük zarar görmekle kalmayıp hayatının en mutlu günleri adeta kabusa dönüşecektir. Özel dedektif personelinin sizlere sağladığı evlilik öncesi araştırma sayesinde bu gibi durumların tespitini önceden yaparak hayatınızın en mutlu zamanlarını kötü bir tecrübeye çevirmekten kurtulabilirsiniz. Kimsenin başına gelmesini istemeyeceği bir durum olan evlilikte dolandırılmaya maruz kalmamak için evlilik öncesi şahıs araştırması hizmetini kesinlikle öneriyoruz.

Günümüzde bunun bir çok örneği olmakla birlikte bunu bir sektör haline getiren dolandırıcılar yaptıkları evlilikler sonrasında kişileri dolandırarak mağdur etmektedirler. Buna önlem olarak en başarılı yol olan evlilik öncesi şahıs araştırması bir çok vakanın önüne geçmekle birlikte çözülen olaylar sonrası olası bir dolandırıcılık vakası yakalandığında gerekli mahkemeler tarafına başvurarak bu dolandırıcıların cezalandırılmasına olanak sağlayabilirsiniz. Bu gibi yakalanma olaylarını gören dolandırıcılar bir süre durulsalar da olaydan belli bir süre sonra tekrar harekete geçerek dolandırıcılık yapmaya devam etmektedirler. Bu sebepten dolayı gerçekleştireceğiniz evlilikten önce gerekli araştırmaların yapılmasını sağlayarak şüphelerinizi ve kişi hakkında öğrenmek istediklerinizi öğrenebilirsiniz. Özel dedektiflik büromuz ve özel dedektiflerimiz evlilik öncesi şahıs araştırması sizler için en doğru şekilde yaparak geleceğiniz hakkında sizlere yardımcı olmaktadır. Profesyonel ekiplerimizden sizde yardım alarak kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırabilirsiniz.
Dedektiflik Hizmeti Verilen Ülkeler


Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat