Eş TakibiEŞ TAKİBİ 

Eş takibi yaptırmak istiyorsunuz ancak bunu daha önce kendi başınıza yapmaya kalktınız ve işin içinden çıkamadınız mı? O halde size bir müjdemiz var. Akademi Özel Dedektiflik Bürosu sizin yanınızda. Vermiş olduğumuz bireysel takipler arasında en başarılı dedektiflik hizmetini sunmuş olduğumuz eş takibi ile sizin neler talep edebileceğinizi, ne kadar sürede bu talebinize ulaşabileceğinizi, mahkeme için konu ile ilgili hangi belgelerin yeterli delil oluşturabileceğini çok iyi bilmektedir. Yılların getirmiş olduğu deneyim ile sorularınızı genel olarak yanıtlamaya çalışacak ve ayrıntılı bilgi için telefonun diğer ucunda alanında uzman ekip arkadaşlarımızla bekliyor olacağız.

Eş Takibini İçeren Hizmetler Nelerdir?

Bu soruyu merak ediyorsanız eğer aslında sizin başvuruda bulunmak istediğiniz konunun  bu takip alanına girip girmediğini merak ettiğinizin farkındayız. Soruya öncelikli olarak verebileceğimiz cevap; boşanma davası, velayet davası ya da herhangi bir başka bir sebepten ötürü eşiniz ile davalık iseniz evet yönünde olacaktır. Kısacası yasalar çerçevesinde iş yapan, toplumsal fayda yararına hizmet veren bir meslek olarak takip konunuzun muhakkak bir dava çerçevesinin çizilmesi ve taraflardan birininde siz olması eş takibi yapmak adına Akademi Özel Dedektiflik bürosunun hizmetini almanız için birinci ön koşuldur.

Bu ön koşul yerine getirildiği takdirde konu başlığınız her ne olursa olsun özel dedektiflik hizmeti sunan firma olarak yanınızda olacak ve ihtiyacınız olan bütün belge, delil ve evrakları uzman ekip sayesinde en kısa sürede toparlayacağız. Konunuz boşanma davasında eşinizin sizi aldattığına dair belge toplamak da olabilir, eşinizin evlilik hayatı boyunca sizden gizli olarak servet edindiği ve bunu sizden kaçırdığı ispat etmekte olabilir. Ya da bir boşanma davasının en basit nedenlerinden birisi gibi görünen ancak ispatı çok zor olan başka herhangi bir sebep olursa olsun takip gerçekleştirilmekte ve eş takibi için delil toplanmaktadır.

Eş takibi içeren bir diğer konu başlığı da elbetteki çocuğun velayetidir. Bu noktada da velayet davanızın konu başlığı her ne ise açılan bu konu başlığı adı altında takip altına aldırmak istediğiniz kişiye dair belgeler yeterli, somut deliller haline dönüştürülür. Örneğin velayet davanızdaki konu başlığı zararlı alışkanlıklarının olması, küçük yaştaki çocuklara ilgi duyuyor olması, haysiyetsiz bir yaşam sürüyor olması ve daha buna benzer bir çok konu her ne olursa olsun Akademi Özel dedektiflik Bürosu olarak fiziki, teknik ve sanal takibe alınır ve davanın sizin aleyhinize sonlanması sağlanır.

Eş takibi içeren bir diğer hizmette  eşlerin daha evlilik kurumuna adım atmalarından önce  başlatılmakta ve kişinin herhangi bir zararlı alışkanlığı, kirli bir sicil kaydı, borcu, takipçisi, kanlısı, zanlısı var mı araştırılmaktadır. Böylece evlendiğiniz kişinin size karşı dürüst olup olmadığını öğrenmenizi sağlamakta ve bir yastıkta kocayabilmeniz için gerekli bütün araştırmayı Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak sunmaktayız.

EŞ TAKİBİ ÖNEMİ

Eş takibi önemi hakkında Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak hazırlamış olduğumuz bu makalemizde toplum yararına hizmet eden meslek olma özelliğimizi öne çıkartarak birkaç önemli bilgi paylaşımında bulunmayı sizlere bir borç bildik ve makalemizi derledik. İlk başta ‘ Ne önemi var ki ayrılacak olduktan sonra?’ diye başladığınız bütün herşey, iş boşanma aşamasına geldiğinde tek tek önem arz edecektir. Öncelikle bunu bilmenizde fayda var ve paylaştığımız bilgileri kulak arkası etmeyerek can kulağı ile dinlemenizi öneririz.

Eş takibi önemi ile ilgili en dikkat çekici paylaşımımız boşanma konunuzun gerçek sebep olduğu mudur? Nasıl yani dediğinizi duyar gibiyiz. Eşiniz son zamanlarda sizinle sürekli tartışıyor, olur olmadık şeylerden tartışmamı mı çıkarttıyor? Belki de şiddetli geçimsizlik başlığında bir boşanma davası açabilmenin yolunu yapıyordur ama aslında sizden boşanmak istemesinin sebebi hayatında başkasının olması olabilir mi? Jetonun beyninizde çıkarttığı trinkkk… sesini duyduk ve altında yatan esas sebebi görebildiğiniz için mutluyuz. Böyle bir durumda eşinizle bu başlık altında açacağınız bir boşanma davasında kısa sürede boşanacaktınız değil mi? Oysaki aldatma durumunu Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak sunmuş olduğu hizmetlerle kısa sürede belgeleyebilir ve eşinizden boşanırken mağdur durumda olduğunuz için yüklü miktarda tazminat talep edebilir, alınması için dişinizden tırnağınızdan biriktirdiğiniz evi alabilirsiniz.

Eş takibi önemi ile ilgili bir diğer paylaşımımız da eşinizin sizden mal kaçırıp kaçırmadığını bilip bilmediğiniz olacaktır. Eşiniz belki de sizin tahmin ettiğinizden çok daha zengin ve olası bir boşanma durumunu göz önünde tuturarak mal kaçırma yapmaktadır. Bu duruma maruz kalan o kadar çok kadın müşterimize Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak hizmet verdik ki bu konuyla alakası referans listemiz bir hayli kabarık. Eşiniz çok zengin olmasına rağmen size tazminat vermemek için bütün mal varlığını başkalarının üzerine yapmış olabilir. Bunu ise sizin tespit etmeniz ise neredeyse imkansız. Ancak Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak sizin için durum tespiti yapar, belgeler ve yeterli sayıda somut delil haline getirerek eşinizin gerçek yüzünü herkesi görmesini sağlar.

EŞ TAKİBİ ŞARTLARI

Eş takibi şartları arasındaki ilk kural takip edilecek olan kişi ile aranızda süreci devam eden bir davanızın olmasıdır. Eşiniz ile aranızda herhangi bir dava süreci olmadan sırf merak duygusu üzerinden hareket ederek Akademi Özel Dedektiflik Bürosu gibi resmi hizmet sunan dedektif firmalarından hizmet talep edemezsiniz. Aksi takdirde takip altına aldıracağınız kişi her ne kadar eşiniz dahi olsa özel hayata ihlal suçu işlemiş olursunuz ve eşinizin talebi doğrultusunda hakkınızda işlem bile başlatılabilir.

Eş takibi şartları arasında en önemli bir diğer etken de davanın konusudur. Davanın konusu doğrultusunda bir takip işlemi başlatılır ve bütün, delil ve belgeler bu konu başlığı altında toplanır. Aksi takdirde elde edilen bütün bilgiler yine özel hayatı ihlal sınırları içerisine girmektedir. Örneğin eşiniz ile aranızdaki boşanma davasının konusu şiddetli geçimsizlik ise Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak sadece yasal olan bu konu başlığı altında takip yapılır ve belgeleme yapılır. Soruşturma esnasında özel dedektiflik firmamız tarafından eşinizin sizi aldattığı bilgisine ulaşılırsa, takip edilen kişinin özel hayatını koruma adına bu bilgiler sizinle paylaşılmayacak ve bilgiye dair herhangi bir belgeleme işleminde bulunulmayacaktır.

Eş takibi şartları arasında yer alan bir diğer şart ise hem takip altında olan kişinin haklarını korumak için hem de takip başvurusunda bulunan kişinin haklarını koruma altına almak için gizlilik sözleşmesi oluşturmaktır. Akademi Özel dedektiflik firması olarak hazırlamış olduğumuz gizlilik sözleşmesi sayesinde hedef kişinin size ulaşmasını engellemekte ve elde ettiğiniz bilgilerin üçüncü kişilerin eline tehdit ya da şantaj amaçlı geçmesini engellemekteyiz.

Eş takibi şartları arasında yer alan bir diğer etmen de elbetteki sunulan hizmetin muhakkak faturalandırılmasıdır. Yine Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak sunmuş olduğumuz her bir hizmetin garantisini fatura ile sunmakta ve faturasız dedektif taleplerini asla değerlendirmiyor. Bu talebi mesleğimize ve meslektaşlarımıza yapılan bir hakaret ve ihanet olarak görmekle birlikte müşterilerimize de yaptığımız işin arkasında durduğumuzu göstermekten gurur duymaktayız. Faturada merak ettiğiniz her bir hizmet ile ilgili ayrıntılı bilgi vermeyi de yine dedektiflik büromuzun görevi olarak bildik ve bu anlayışla uzun yıllar hizmet verdik.

Eş takibi şartları arasında yer alan son kural ise elbette ki takibin etik kurallar çerçevesinde olmasıdır. Dedektiflik mesleği her ne kadar yasalarla çizilmiş bir meslek tanımına sahip olmasa da yasalar önünde kabul gören bir meslektir. Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak mesleğin ve firmamızın onca yıllık deneyim ve itibarını etik kurallar çerçevesine çıkarak elde etmedik. Ahlak kurallarını vazgeçilmez rehberimiz olarak kabul ettik ve bu kuralları hem takip altında tuttuğumuz hedef kişiler için uyguladık, hem de takip için bize başvuruda bulunan müşterimize karşı uygulamayı büromuzun misyonu olarak bildik.
Dedektiflik Hizmeti Verilen Ülkeler


Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat