Dedektiflik Nasıl Yapılır?Dedektiflik Nasıl Yapılır?

Dedektiflik mesleğini icra edebilmek için başlangıç olarak gerekli belgelere sahip olmak ve bazı işlemleri yapmak gerekmektedir. İTO kaydı, faaliyet belgesi, vergi levhası bu gerekli belge ve işlemlerin başında gelir.

Dedektiflik mesleğini başarılı bir şekilde icra edebilmek için ise tecrübeli ve eğitimli özel dedektiflerin yanında takım çalışması, uyumluluk, ayrıntılı araştırma, sonuca odaklanma ve çıkarım yapma kabiliyeti gereklidir.

Dedektiflik, sadece bireysel değil kurum ve kuruluşların içlerinde oluşan problemleri de inceleyip, raporlayabilme yeteneği gerektirir. Dedektiflik mesleği basit olarak, çoğu insanın bildiği gibi birini takip etmek değil, çok daha geniş ve kapsamlı bir meslektir. Bu kapsamda örneğin sanal takip yapılabilmesi için bilgisayarlar konusunda profesyonel olmak gerekmektedir. İnternet ağları alt yapısına hakim ve nasıl kullanacağının bilinmesi gerekmektedir.

Dedektiflik Hizmeti Verilen Ülkeler


Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat