Boşanma Davası öncesi Delil Toplama     

BOŞANMA DAVASI ÖNCESİ DELİL TOPLAMA

Boşanma davası öncesi delil toplama işleminin neden yapıldığını ve tarafların paylaşamadığı şeyin ne olduğunu hiç merak ettiniz mi? Mutlu bir evliliği olan birey olarak hiç aklınıza gelmemiş olan bu soru için Akademi Özel Dedektiflik Bürosunu her gün onlarca kişi aramakta ve deneyimli ekibimizden bilgi alarak hizmet talep etmektedirler. Sizler için hazırlamış olduğumuz bu makalemizde bu konu hakkında özel dedektiflik mesleğimizin izin verdiği etik kurallar çerçevesinde bilgi paylaşımında bulunacağız.

Boşanma davası öncesi delil toplama işlemi için Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak dikkat ettiğimiz yasal kurallar bulunmaktadır. Bu kurallar boşanma davası sürecinin başladığına dair ibraznamenin gösterilmesi ve talep edilen belgelerin tamamen boşanma davasının konu başlığına uygun olacak şekilde talep edilmesidir. Aksi takdirde hizmeti sunan da hizmeti talep eden de yasalar önünde suç işlemiş olmaktadır.

Boşanma davası öncesi delil toplama için üzerinize düşen bu kısmı tamamladığınızda gerisi Akademi Özel Dedektiflik Bürosunun uzman dedektiflerinin ellerine bırakılmak üzere teslim alınır. Boşanma konunuzun sebebi aldatılma olabilir. Bu konu hakkıdaki bütün bilgi belge ve videolar somut şekilde, fiziki takip, teknik takip ve sanal takip yolu ile elde edilir gizlilik sözleşmesi kapsamında mahkemeye verilmek üzere size sunulur. Delil toplama esnasında karşı tarafın takip edildiğini bilmediğinin garantisi de yine Akademi Özel Dedektiflik Bürosu güvencesi altındadır.

Boşanma davası öncesi delil toplama işlemi için talep edeceğiniz konu başlığı eşinizin takıntıları olabilir.Yine ispatı zor gibi duran bu konu başlığı hakkında da özel dedektiflik büromuz ayrıntılı bir çalışma yapmakta ve talep ettiğiniz delileri toplamaktadır. Üstelik kayıt altına aldığı tüm davranış bozukluklarını doktor onayından geçirterek belgelerin somut delil olmasını sağlayarak bu konu hakkındaki mağduriyetiniz diplomalı eller tarafından çözülmektedir.

Boşanma davası öncesi delil toplama hizmetleri arasına velayet belgeleri girmemektedir. Çünkü bu ayrı bir dava konusu olduğu için yapılan araştırma yine yasal bir çerçeve gerektirmektedir ve bunun için eşinizle aranızda bir velayet davası süreci ve velayet talep etmek haklı sebebinizin olması gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan araştırma yine yasadışı kabul edilecektir ve bu da Akademi Özel Dedektiflik Bürosunun meslek ahlakına çok uzak bir davranıştır.

Boşanma davası öncesi delil toplama hizmetlerimiz dikkatinizi çektiği takdirde bizi arayarak ön bilgi edinebilir ve ücretsiz danışma hattımız sayesinde aklınızdaki bütün soruların yanıtını bulabilirsiniz. Ayrıca Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak boşanma davası öncesi delil toplama için sunmuş olduğumuz hizmeti 7/24 aralıksız olarak sunmakta ve her an bize ulaşabilecek şekilde hizmetimizi tamamlamaktayız. Delil toplama sürecinde her işlem için faturalandırma yapmakta ve adil fiyata kaliteli hizmet prensibine sahip olmaktayız. Gerekti gördüğümüz noktalarda birden fazla ekip kurarak takibin kısa sürede tamamlamasını sağlayarak müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

BOŞANMA DAVASI İÇİN DELİL OLUŞTURMA

Boşanma davası için delil oluşturma işlemi için muhakkak işinde uzman bir dedektiflik firmasıyla çalışmanız gerekmektedir. Aksi takdirde delil toplama işlemi uzayabilir ve mahkeme gününe kadar gerekli olan belgeler yetişmeyerek davanın sizin aleyhine sonuçlanmasına engel olabilir. Üstelik yapılan tüm işlemler için başvuruda bulunduğunuz dedektiflik bürosu elde edilen bilgilerin hiç bir ehemmiyeti kalmadığı takdirde sizden ücret talep edebilir ve siz bir kez daha mağdur duruma düşebilirsiniz.

Boşanma davası için delil oluşturma işlemi için Akademi Özel Dedektiflik Bürosundan yardım alabilir ve gerek duyduğunuz bütün somut delilleri tek bir dosya halinde mahkemeye sunabilirsiniz, üstelik yılların verdiğin mesleki deneyim garantimizle. Özel dedektiflik hizmeti sunan uzman bir ekip olarak boşanma davalarındaki bütün konu başlıklarına hakim olduğumuzu belirterek, her konu başlığına dair fiziki, teknik ve sanal takip ve delil toplama yöntemlerimizin bir çok farklı versiyonlarının çalışılarak hazırlandığını belirtmek isteriz. Ayrıca bu yöntemlerin hepsi denenmiş yöntemler olduğu için deneyimli ekip ile birleştiğinde aradığınız delil ve dosyaların en kısa sürede elinize geçeceğinin garantisini verebiliriz.

Boşanma davası için delil oluşturma işlemi için Akademi Özel Dedektiflik bürosundan alacağınız hizmetlerin hepsinin gizlilik sözleşmesi içerisinde yer aldığını bu bağlamda bakıldığında ise elde edilen belge ve delillerin üçüncü kişilerin eline geçmeyeceğinin garantisinin olduğunu belirtmek isteriz. Aksi bir durumun hizmeti alan kişi tarafından gerçekleştirilmesi halinde ise mesleki etik kuralları çerçevesinde hareket eden kurumumuzun yasal işlemleri başlatacağını belirtmeliyiz.

Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak boşanma davası için delil oluşturma yöntemlerinin Türkiye genelindeki bütün tekniklerine hakim olduğunu ve dünya çapındaki bu mesleki gelişmeleri yakından takip ettiğimizi belirtmek isteriz. Ayrıca takip ve delil toplama konusunda kullanılabilecek bütün cihazlara sahip olduğumuzu, yeni çıkan cihazları deneyimleyen ilk dedektiflik bürosu olduğumuzu söylemek isteriz. Misyon ve vizyonumuzda olan bu geniş bakış açısı sayesinde sunmuş olduğumuz hizmetleri dünya çapında verebilen bir Türk firması olduğumuzu da belirtmekten gurur duyarız. Boşanma davası için delil oluşturma hizmetini takip altında tuttuğumuz kişi yurtdışında dahi olsa başarıyla yerine getirmekteyiz ve ihtiyacınız olan belge ve verileri hem Türkçe hem de yabancı dilde hazırlanacak bir dosya halinde mahkeme gününe kadar hazır etmekteyiz.

Boşanma davaları için delil oluşturma işlemi için yapmış olduğumuz bütün harcama kalemlerinin tek tek faturada yer aldığını belirterek istediğiniz takdirde fatura sorgulaması yaptırabileceğinizi söyleyebiliriz. Bu sözümüzle yaptığımız işi helal kazanç hedefli olarak yaptığımızın altını çizerken, hizmet süresi boyunca herhangi bir ekonomik mağduriyete maruz kalmayacağınızı belirtmek isteriz. Hizmet aldığınız süre boyunca müşteri etik ahlakına uygun bir hizmet alacağınızı, iletişim nezaket kurallarının dışına çıkılmadan samimi bir hizmet alacağınızın sözünü Akademi Özel Dedektiflik Bürosu garantisi altında verebiliriz.

BOŞANMA DAVASI İÇİN AVUKAT HİZMETİ

Boşanma davası için avukat hizmeti almak istediğiniz takdirde Akademi Özel Dedektiflik Büromuza başvuruda bulunabilir ve alanında duayen kabul edilebilecek derece de uzman olan boşanma avukatlarımızdan yardım alabilirsiniz. Alacağınız bu hizmet kapsamında firmamızında gücünü arkanızda hissedecek ve girmiş olduğunuz bu davadan çok daha güçlü bir şekilde kazanan taraf siz olacak şekilde çıkacaksınız. Boşanma davanızın başından sonuna kadar yanınızda olacak olan avukatlarımız sayesinde atmış olduğunuz her adımın hesabını yapabilecek ve oynamış olduğunuz bu oyunda doğru hamleleri yaparak hiç beklemedikleri bir şekilde şah ve mat yapabileceksiniz.

Boşanma Davası için Avukat Hizmeti Almak için Akademi Özel Dedektiflik Büromuza Başvuruda Bulunduğunuz Takdirde Elde Edeceğiniz Ayrıcalıklar Nelerdir?

Elde edeceğiniz ayrıcalıklı hizmetlerin en başında özel dedektiflik büromuza ait delil toplama hizmetlerinden faydalanabiliyor olmanız gelmektedir. Biliyorsunuz ki boşanma davalarının en kısa sürede sizin aleyhinize sonuçlanması için en önemli etken somut delillerdir ve firmamızda sizin adınıza çalışacak olan boşanma avukatlarımız bu belge ve dosyaları zaten çoktan hazırlamış olacaktır. Üstelik bu dosyalama esnasında dedektiflik yöntemlerimizin nimetlerinden faydalanarak ayrıntılı bilgi içeren bir rapor hazırlayacaktır.

Boşanma Davası için Avukat Hizmeti almayı talep ettiğiniz firma Akademi Özel Dedektiflik Büromuz olduğu takdirde alabileceğiniz bir diğer ayrıcalıklı hizmet ise boşanma avukatlarımızın özel dedektiflik takip yöntemlerini kullanabilmeleridir. Çünkü alanında uzman olan avukatlarımız aynı zamanda dedektiflik mesleğine hakim kişilerde oldukları için davalarını takip ederken özel dedektiflik mesleğine ait yöntemleri büyük bir ustalıkla kullanacaklardır. Hakkında dava açtığınız kişinin açıklarını çok daha rahat bir şekilde elde edebilecek ve mahkemeye bunları delil olarak sunduğunuzda karşı taraftan çok daha fazla hak talep edebileceksiniz.

Akademi Özel Dedektiflik Bürolarını boşanma davası için avukat hizmeti almak için aradığınızda ise alacağınız en güzel ayrıcalıklardan birisi de bu hizmet için 7/ 24 danışma hattına sahip olmanızdır. Konu ile alakalı olarak uzman ekibimizden destek alarak avukatınızın hangi aşamada olduğunu öğrenebilir ya da direk avukatınızla bir randevu ayarlayarak toplantı yapabilir, gelişmeleri paylaşabilirsiniz. Sadece bir boşanma avukatı talep etmekle kalmayarak başarılı bir ekip çalışması hizmeti alacağınız özel dedektiflik büromuz sayesinde sıkıntılı bir süreç olan boşanma sürecini çok daha rahat geçireceksiniz.

Boşanma davası için avukat hizmeti almak için ofisimize geldiğinizde tüm bunların yanında nazik ve etik kurallara uygun hareket eden bir takım arkadaşı edineceğinizi unutmayın. İnsan ilişkilerinin en üst düzeyde tutulduğu firmamızda unutmayın ki amacımız sizi anlamak ve sizin en iyi olacak olanı seçerek başkalarının da bu seçime saygı duymasını sağlamaktır. Sektörde uzun yıllardır olmanı ayrıcalığını hissettireceğimiz hizmetlerimiz ile nezaket kurallarımızı birleştirerek, kalitemizi ortaya koymuş olduğumuz iş sahamızda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.
Dedektiflik Hizmeti Verilen Ülkeler


Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat