Prensiplerimiz     

PRENSİPLERİMİZ

Herkesi ve her çözümsüz konuyu kapsayan hizmet anlayışımız ile kimseyi yargılamadan vermiş olduğumuz dedektiflik hizmetinde esas amacımız güvenilirlik ve profesyonelliktir. Mesleğimize dair profesyonel olmak taviz vermediğimiz yanımız iken, sürekli eğitim alan ve sürekli eğitim veren personeli ile mesleki yeniliklere ve gelişime açık bir firma olarak karşınıza çıkmaktayız.

Mesleğimizdeki bütün araştırma konularının bütünlük içerdiğinin farkında olan bir firma olarak kapsamlı çalışmasını bilen, yeri geldiğinde bireysel performanslarını öne çıkartmasını bilen, yeri geldiğinde ise takım halinde hareket etmesini bilen bir ekibe sahip olduğumuzu belirtmekten gurur duymaktayız. Dedektiflik konu başlıklarının hepsinde ayrı ayrı olarak uzmanlaşmış birden fazla diplomalı dedektif arkadaşlarımız sayesinde gerektiğinde tek bir ekibe alanında uzman iki kişi, gerektiğinde de iki ayrı ekibe birer tane alanında uzman kişi koyarak konuyu daha da derinlemesine çalışmalarını sağlamaktayız.

Güvenin temel unsur olduğu mesleğimizde hazırlamış olduğumuz sözleşmemizde hem sizi, hem takip konunuzu hem de hedef kişinizi asla mağdur etmeyecek maddeler yer almaktadır. Bunun yanı sıra itiraz edeceğiniz herhangi bir sözleşme maddesi olduğunu düşündüğünüzde ise madde bir kez daha gözden geçirilir ve değişiklik yapılması söz konusu ise gereken değişiklik yapılır. Dedektiflik hizmeti veren Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak sunmuş olduğumuz bu zamana kadar ki bütün hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti garantisini de birlikte sunduk ve her defasında da haklı çıktık.

Yaptığımız görevin büyük bir ciddiyet içerdiğinin farkında olmakla birlikte ele aldığımız konu başlıklarına ve yardımcı olmaya çalıştığımız müşterilerimize hiçbir zaman katı bir disiplinle yaklaşmakdır. Aksine özel sektörde çalışan bir firma olduğumuzun farkında olarak müşteri memnuniyetimizin büyük kısmını sahip olduğumuz nezaket kuralları, davranışları ve iletişim becerilerimizle elde ettik. Bu bağlamda sadece müşterimize değil aynı zaman da hedef kişiye veya kurumlara da nezaketle yaklaşarak Akademi Dedektiflik olmanın farkını ortaya koyduk.

Şeffaflık politikamız dahilinde takibin her anından müşterilerimizi haberdar ettik. Yeri geldi takılıp tökezlediğimiz yerler oldu ancak bunları hiçbir zaman müşterimizden saklamadık ve her zaman açık olduk. Böylece vermiş olduğumuz güveni dürüstlük ilkemizle bir kez daha ortaya koyduk. Şeffaflık politikamız sayesinde çalışanlarımız arasında ve çalışanlarımız ile ofisimiz arasında da saygı ve sevgiye dayalı, temiz bir iletişim sistemi geliştirdik. Böylece birimler arasında rekabet kavramının yerine dayanışma ve beraberliğe bıraktık. Böylece ele alınan her konu bütün birimlerin yardım ettiği bir başlık haline geldi ve iş yükü hafifleyerek çok daha çabuk çözüme ulaşılabilir hal aldı. Akademi Özel Dedektiflik olarak tüm bu prensiplerimizi oturtmanız tamı tamına 18 senemizi alsa da sonuçlarına değer bir deneyim oldu. Uzun yıllar prensiplerimizden taviz vermeden hizmet verdiğimiz sektörde daha nice uzun yılları da devireceğimize inanırken, bu inancımızın arkasında ise dört elle sarıldığımız prensiplerimizin ve ekip arkadaşlarımızın olduğunu söylemekten gurur duymaktayız.
Dedektiflik Hizmeti Verilen Ülkeler


Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat