KURUMSAL HİZMETLERİMİZ


Bireysel hizmetler Akademi Özel Dedektiflik Bürosu tarafından kişi ve kurumların talepleri doğrultusunda bir çok başlık altında tecrübeli ve uzman kadrosuyla uzun yıllardır hizmet vermektedir. Hukuk hiyerarşisinin toplumun bütün fertlerine aynı hakları tanıması kişilerin özel isteklerine tamamiyle cevap verme olasılığını ortadan kaldırmaktadır. Bu doğrultuda akıllarda kalacak soru işaretlerine geniş bir hizmet yelpazesiyle cevap veren özel dedektiflik büromuzun hizmet alanları şöyledir.

Velayet Davası için Delil Toplama

Velayet Davası için Delil Toplama

Velahayet davası çocuklarınızın sağlam bir aile ortanımda büyümesi ve hak ettiği sevgiyi görmesi için verilen uğraştır. Ailelerin yıkılma sebepleri bir tarafın uyumsuzluğudur çoğu zaman ve bu taraf anne veya baba olsada çocuğuna o olumsuzluğu yansıtma hakkına sahip değildir AKADEMİ ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU boşanma davalarında sunduğu deliller ile bir çok başarılı sonuç elde etmenin yanı sıra verilen bir çok hatalı kararında

Tehdit Ve Şantaj Araştırması

Tehdit Ve Şantaj Araştırması

Tehdit ve şantaj araştırılması çeşitli sebepleden dolayı başınıza gelen içinden çıkılmaz durumların sizde yarattığı psikolojik ve maddi çöküntünün kolay bir şekilde açığa çıkartılmasıdır. Duymasından endişe ettiğiniz insanlara sezdirmeden sizleri bu süreçten kurtaran AKADEMİ ÖZEL DEDEKTİFLİK suçu ortaya çıkartmakta ve faillerin cezalarını çekmelerine zemin hazırlamaktadır.

Personel Takip ve Araştırması

Personel Takip ve Araştırması

Personel takip ve araştırması bünyenizde barındırdığınız çalışma arkadaşlarınızın geçmişini özel dedektiflerimiz araştırmalarıyla açık bir şekilde gözler önüne sermektedir. Size ve çalıştığı iş yerine sadakatinden başlayarak geçmiş iş hayatını sabıka kaydını ve sunduğu belgelerin gerçekliğini analiz ederek AKADEMİ ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU olarak sizlere sunmaktayız.

Sahte ve Taklit Marka Dedektifliği

Sahte ve Taklit Marka Dedektifliği

Sahte ve taklit marka araştırılması insanların emeklerini boşa çıkartarak haksız kazanç elde eden emek düşmanlarına karşı yapılmaktadır. Akademi özel dedektiflik emeklerinizle inşa edip marka haline getirilen ürünlerin ve içeriklerin başkaları tarafında izinsiz kullanılıp kullanılmadığını tesbit ederek maddi kayıplarınızın önüne geçmektedir.

Kurumsal Denetim ve Firma Analizi

Kurumsal Denetim ve Firma Analizi

Kurumsal denetim ve firma analizi başta İstanbul, ankara, izmir gibi büyük şehirlerin dışında ticari ve fabrikasyon olarak gelişen Türkiye nin bir çok ilinden talep görmektedir. İş yapacağınız firmanın resmiyeti ve mali durumu hakkında özel dedektifler eşliğinde yapılan çalışmalarımız önünüzü şeffaf bir şekilde görmenizi sağlayarak güven içinde ilişkilerinizi sürdürmenizi amaçlamaktadır

Hukuksal Danışmanlık

Hukuksal Danışmanlık

Hukuksal danışmanlık kişinin yasal haklarını bilmesi ve ister iş ister aile hayatında haklarının farkında olarak taleplerinin makullük ölçüsünü belirleyebilmesidir. Akademi özel dedektiflik bünyesinde barındırdığı hukuk danışmanları ve koordineli olarak çalıştığı avukatkarla sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır.

Yakın Koruma ve VIP koruma

Yakın Koruma ve VIP koruma

Yakın koruma ve vip güvenlik özel eğitim almış silah kullanımı ve yakın dövüş alanlarında uzman kadrosuyla hizmet veren AKADEMİ ÖZEL DEDEKTİFLİK can ve mal güvenliğinizi garanti altında tutmaktadır.

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti

Böcek arama çalışması sizlerin bütün sırlarınızı ve başkalarının duymasını istemediğiniz mahremiyetinizi korumak için yapılan profesyonel ekip ve ekipmanların kullanıldığı bir hizmettir. Gizli kamera tesbiti insanı şüpheden arındırıp özel yaşantınızın tehlike altında olmadığını garanti etmektedir. Gizli kameralar günlük yaşantınızda kullandığınız veya görmeye alışkın olduğunuz bir çok eşyayla kolayca bütünleşebilir sizi ve ailenizin

Şirket Davaları Ve Araştırması

Şirket Davaları Ve Araştırması

Şirket davaları araştırılması gelişen iş dünyasında hangi firmanın güvenilir olduğunu öğrenmenin en etkili yoludur. Gerek ortaklık gerekse alış verişlerde çalışacağınız firmanın herhangi bir açılmış davası olup olmadığı şirket sicilinin geçmişi, ödeme durumlarının sağlamlığı araştırılıp

Gizli Müşteri

Gizli Müşteri

Gerçek müşteri olayı, tüm çalışanların en yüksek standartlara inanarak ve bunları uygulayarak müşteriye hizmet etmesini gerektirir. Gizli müşteri çalışması bayilik/satış noktası ve müşteri hizmet kanalları olan şirketlerin söz konusu noktalarda çeşitli kriterler açısından belirlenen standartlara ne ölçüde uyulduğunu müşteri gözü ile saptamak amacıyla kullanılan bir araştırma tekniğidir.

Sahte Evrak Araştırması

Sahte Evrak Araştırması

Sahte evrak araştırması son zamanlarda özellikle ticari ve iş başvurularında sıklıkla görünmektedir. Bu evrakların hazırlanışı başlı başına suç olmakla birlikte şikayet veya sunumda anlaşılma dışında resmi olarak incelenmemektedir. AKADEMİ ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU kriminal daire tecrübesi olan uzman inceleme kadrosuyla resmi olarak incelediği evrakların bilgilerini sahada özel dedektiflerle teyit etmektedir.

Teknik Takip

Teknik Takip

Teknik takip bir çok işlemin telefon ve bilgisayarlarla mobil yapılması takip olasılığını zorlaştırmakta ve kişisel konularda devlet yasalarını kapsamadığı için muallakta kalmaktadır. AKADEMİ ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU her türlü internet bağlantılı cihazı alanında uzman kadroyla izlemekte ve izini sürmektedir.

Whois Sorgulama

Whois Sorgulama

Bir "whois sorgusu" temel olarak bir alan adı hakkında, hangi firma tarafından alan adının kayıt edildiğini, alan adı sahibinin ismini ve varsa iletişim bilgileri, alan adının ilk defa ne zaman oluşturulduğunu, ne zamana kadar sahibi üzerine kayıtlı olacağını ve alan adının yönlendirildiği isim sunucularının neler olduğu gibi bilgileri sağlar.

İTİBAR YÖNETİMİ

İTİBAR YÖNETİMİ

İtibar; bireyler ve kuruluşlar hakkındaki pozitif yada negatif olan düşünceleri ifade etmektedir. İtibar yönetimi; yatırımcıların, müşterilerin, yani konuyla alakası olan her insanın kurumlar yada bireyler hakkındaki topladıkları bütün bilgileri, doğru kararlar sonucu uygulanacak olan çalışmaların planı çıkartılıp uygulamaya geçirildikten sonra, kontrol edilmesi ve yönetilmesidir.Yukarıda açıklanan başlıkların hemen hepsinin gerçekleşmesi TÜRK CEZA KANUNU VE YASALARINCA suç sayılmaktadır. Bir suçun işlenmesinden sonra verilecek ceza toplumun genel huzuru için gerekli görülsede suçun mağduru tarafından her şey için geçtir. Verilecek zarar verilmiş kaybedilenler geri dönmesi çoğu zaman güç olan yollara gitmiştir. Kolluk kuvvetleri elbette işlerini en iyi şekilde yapmaktadır fakat bir ülkenin iş yükünü kaldırabilecek kapasite bir çok dünya ülkesinde oluşmadığı gibi ne yazık ki bizim ülkemizde de yeterli değildir. Yasalarımız gereği bir suçun araştırılması o suçun işlenmesinden sonra olmaktadır yapılan o kadar çok şikayet var ki her biri için bir ekip kullanmak imkansızdır. Bu ve benzeri ihtiyaçlarda doğan özel dedektiflik sektöründe 13 yıldır hizmet veren AKADEMİ ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU suçlunun karşısında suça mağdur edilecek vatandaşlarımızın yanında yer almaktadır.

Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat