BİREYSEL HİZMETLERİMİZ


Bireysel hizmetler Akademi Özel Dedektiflik Bürosu tarafından kişi ve kurumların talepleri doğrultusunda bir çok başlık altında tecrübeli ve uzman kadrosuyla uzun yıllardır hizmet vermektedir. Hukuk hiyerarşisinin toplumun bütün fertlerine aynı hakları tanıması kişilerin özel isteklerine tamamiyle cevap verme olasılığını ortadan kaldırmaktadır. Bu doğrultuda akıllarda kalacak soru işaretlerine geniş bir hizmet yelpazesiyle cevap veren özel dedektiflik büromuzun hizmet alanları şöyledir.

Eş Takibi

Eş Takibi

Eş takibi kulak misafiri olunan bir konuşma, yakalanan uygunsuz bir mesaj, yakınlarınızın veya sizi tanıyanların söylemleri ve kıskançlıklarla başlayan bir süreç olduğundan adli makamlara müracaat etmeniz olasılıksızdır. Edildiğinde de suçun şüphe olmasından dolayı herhangi bir işlem yapılamayan ama insanların ve ailelerin hayatlarını etkileyen şüphelerden doğan bir çalışmadır.

Boşanma Davası öncesi Delil Toplama

Boşanma Davası öncesi Delil Toplama

Boşanma davalarında delil toplamak mahkemelerin ve avukatların yetkileri dahilinde olmaması buradaki özel dedektiflik ihtiyacının önemini gözler önüne sermektedir. Hayattaki yeriniz veya eşiniz karşısında bastırılmış duygularınızdan dolayı mahkemelere sunamadığınız deliller sizin yeni bir hayat kurmanız için gereken maddi ve manevi edinimlerinizi kaybetmenize sebep olacaktır.

Adres Tespiti

Adres Tespiti

Adres tesbiti bulunmasını istediğiniz akrabağnız, yakınınız veya eski bir arkadaşın olmasının yanı sıra günlük hayatınızda güven vermeyen kişiler hakkında emin olmak için Akademi dedektiflik tarafında sizlere sunulan V.İ.P çalışmalardan biridir

Borçlu Tespiti

Borçlu Tespiti

Borçlu tespiti çalışmalarımız sizden alınan bilgi ve belgelerle Akademi özel dedektiflik bürosu tarafından tamamen resmi olarak sorgulanır ve elde edilen deliller sahadaki dedektifler tarafından teyit edilerek sağlıklı ve doğru bilgi hizmet sahibine sunulur.

Öğrenci Takibi Ve Araştırması

Öğrenci Takibi Ve Araştırması

Öğrenci takibi ve araştırılması akademi özel dedektiflik olarak aşırı hassas ele alıp, önemsediğimiz bir çalışmadır. Geleceğimizin yapı taşı olan çocuklarımızın garanti altında tutularak çağın kötü alışkanlıkları ve yanlışlarından gençlerimizin izole edilmesini hedefleyen hizmetimizdir.

Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı

Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı

Fiziki ve bilişim dolandırıcılığı ile mücadelede Akademi dedektiflik gerek ticari konularda gerekse internet ve telefon aracılığı ile karşılaşılan maddi ve manevi kayıpları minimuma indirmekte ve maduriyetlerin önüne geçilmektedir.

Sanal Takip

Sanal Takip

Sanal takip internet üzerinden yapılan her hareketin izlenmesi ve talebe göre yön verilmesidir. Dijital ortamda atılan her adım ve dokunulan her tuştan edinilen bilgiler asla ve asla tümüyle silinememekte ve bir yerde kayıt altına alınmaktadır. Akademi Özel Dedektiflik Bürosu konuda uzman sanal mühendis ve dedektiflerle çalışarak sanal izleri sürmektedir.

Kayıp Şahıs

Kayıp Şahıs

Kayıp şahıs araştırması tamamen üzücü bir çalışma olmasının yanı sıra bir çok vakada sevindirici haberler alınması AKADEMİ DEDEKTİFİLİK olarak bizleri mutlu etmektedir. Kayıp şahıs vakalarında başarı oranı tamamen olayın gerçekleşme zamanı ile çalışmaya başlama zamanının yakın veya uzak olmasına bağlıdır. Aradan geçen her dakika hedefle özel dedektifin arasındaki mesafeyi açmakta ve çalışmayı zorlaştırmakdadır.

Evlilik Öncesi Şahıs Araştırma

Evlilik Öncesi Şahıs Araştırma

Evlilik öncesi şahıs araştırması hayatta verdiğiniz en önemli karardır. Doğru bir eş seçimi için yapılacak çalışma ile evleneceğiniz insanın sizden önceki hayatı ve yaşam tarzını detaylı bir şekilde dosya haline getiren Akademi özel dedektiflik bürosu sahada en iyi özel dedektifleriyle hizmet vermekte.

Mal Varlığı Tespiti Ve Araştırması

Mal Varlığı Tespiti Ve Araştırması

Mal varlığı tesbiti detaylı bir çalışma gerektirir. Kişi hakkında yapılan araştırmada taşınmaz bütün mülklerle(daire, dükkan, arsa v.b)motorlu taşıtların tesbit edilmesi bununla beraber banka, finans, gizli kasa ve akla gelen bütün mali durumunun analizi yapılmaktadır.

Sevgili Ve Arkadaş Takibi

Sevgili Ve Arkadaş Takibi

Sevgili ve arkadaş takibi sizlere anlatılan hayat hikayelerinin araştırılarak teyit edilmesidir. Anne babaların çocuklarının nasıl bir arkadaş çevresine sahip olduğunu bilmeleri en doğal hakkıdır bunların bilinmesi ileride yaşanacak yıkımların önüne geçebilmenin en önemli faktörleridir. Akademi özel dedektiflik bu iş ahlakını temel olarak benimseyerek sizlere hizmet sunar.Yukarıda açıklanan başlıkların hemen hepsinin gerçekleşmesi TÜRK CEZA KANUNU VE YASALARINCA suç sayılmaktadır. Bir suçun işlenmesinden sonra verilecek ceza toplumun genel huzuru için gerekli görülsede suçun mağduru tarafından her şey için geçtir. Verilecek zarar verilmiş kaybedilenler geri dönmesi çoğu zaman güç olan yollara gitmiştir. Kolluk kuvvetleri elbette işlerini en iyi şekilde yapmaktadır fakat bir ülkenin iş yükünü kaldırabilecek kapasite bir çok dünya ülkesinde oluşmadığı gibi ne yazık ki bizim ülkemizde de yeterli değildir. Yasalarımız gereği bir suçun araştırılması o suçun işlenmesinden sonra olmaktadır yapılan o kadar çok şikayet var ki her biri için bir ekip kullanmak imkansızdır. Bu ve benzeri ihtiyaçlarda doğan özel dedektiflik sektöründe 13 yıldır hizmet veren AKADEMİ ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU suçlunun karşısında suça mağdur edilecek vatandaşlarımızın yanında yer almaktadır.

Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat