Adres TespitiADRES TESPİTİ

Adres tespiti için Akademi Özel Dedektiflik Büromuza başvuruda bulunduğunuz takdirde hem bireysel takipleriniz için hem de kurumsal takipleriniz için en hızlı ve net sonuçlu hizmeti alacağınızın garantisini "Türkiye’nin ilk ve tek dedektiflik firması" sözümüzün teminatıyla sunmaktayız. Adres tespiti için kurumsal ve bireysel hizmetlerimizin neler olduğunu, bu hizmeti sunarken beraberinde hangi hizmetleri de sizin kullanım alanınıza sunacağımızı ele aldığımız makalemizde anlatacak, aklınızda kalabilecek soru işaretleri için ise bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirterek konuya kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Adres tespiti için Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak üç ana koldan ilerlemekteyiz. Fiziki takip, teknik takip ve sanal takibi içeren bu kollarımız sayesinde her üç ana damardan elde ettiğimiz bilgileri bir potada harmanlayarak en doğru durum raporu haritasının çıkarılmasını sağlıyoruz. Sonrasında ise uzman ekiplerimizin dikkat, analiz etme ve ilişkilendirebilme melekeleri sayesinde adres tespiti konusunda ana karakterin aranan kişi olduğu bir senaryo yazılmaktadır. Bu senaryonun gerekleri dedektiflerimiz tarafından adım adım sahnelendikten sonra kişinin en son görüldüğü noktalara ulaşılır. Ardından da tekrar takip yöntemlerine başvurulur.

Adres tespiti için tekrar takip yöntemlerine dönmemizdeki ana sebep ise kişiye hem fiziki olarak hem de adres bilgisi olarak ulaşabilmektir. Son görülme noktaları takip edilerek, kişinin an itibariyle ikamet ettiği konuma ulaşılır ve orada ikamet ettiği somut belgelerle, gerek fotoğraflama gerekse video kaydına alma yoluyla ispat edilerek takip altına aldıran Akademi Özel Dedektiflik Bürosu müşterisine yollanır.

Adres tespiti yapıldıktan sonra özel dedektiflik firmamız takip işlemine devam edip etmeme noktasında talepte bulunan müşterisinden talimat bekler. Gelen talimat takibin devam etmesi yönünde ise dedektiflerimiz takip altında olan kişinin izini sürmeye devam eder. Bu iz sürmeyi yine bütün takip yöntemlerini kullanarak devam eder ve sanal takip yöntemi ile kişinin adres bilgilerinin an be an size aktarılmasını sağlarlar. Ancak takibin sona ermesini ve adres bilgilerinin yok edilmesini talep ettiğiniz takdirde müşteri istek ve taleplerinin ön planda olduğu şirket anlayışımızda toplanan veriler size iletildikten sonra geri dönüşü olmayacak şekilde imha edilir.

Adres tespiti için Akademi Özel Dedektif Büromuza başvuruda bulunduğunuz takdirde yukarıda bahsettiğimiz hizmetlerin yanısıra ücretsiz olarak 7/24 sunmuş olduğumuz müşteri destek hattımızdan da yardım alabileceksiniz. Ayrıca adres tespiti yaptırmak istediğiniz kişi her kimse ve ister kurumsal istersenizde bireysel olarak bir talepte bulunun fiyat politikamız değişiklik göstermeyecek ve zaaflarınızdan yola çıkarak ücretlendirme yapılmayacaktır. Bu sözümüzün arkasına ise referanslarımızı koyarak, bize güvenen kişilerin ve kurumların güvenlerini boşa çıkarmadığımızı büyük bir gururla söyleyebiliriz. Adres tespiti için uyguladığımız tüm hizmetlerimizin de ise faaliyet raporu belgesini taşımış olmanın gereğini yaptığımızı ve vergisini veren bir dedektiflik firması olduğumuzu belirtmek isteriz.

ADRES TESPİTİ NASIL YAPILIR

Adres tespiti nasıl yapılır sorusunu cevaplayabilecek teknik bilgi ve donanımına sahip olan bir özel dedektiflik firması olarak Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak bu sorunun çok derin teferruat içerdiğini belirttikten sonra, genel olarak akıllarda oluşacak sorular için bir makalelik açıklama yapacak ve sorulara yanıt olmaya çalışacağız.

Adres tespiti nasıl yapılır sorusuna Akadem Özel Dedektiflik Bürosu olarak yasalar eşliğinde yapmaktayız olarak cevaplayabiliriz. Başvuruda bulunmuş olduğunuz kayıp şahısla ilgili olarak eş zamanlı kolluk güçleri araması başlatmaktayız. Böylece kişi resmi emniyet güçleri tarafından da aranmaktadır. Bu noktada sizden kişi hakkında gelen bilgi ve verileri polis memurları ile de paylaşmaktayız ki bu bilgiler ışığında onlarında arama işlerini kolaylaştırabilelim.

Adres tespiti nasıl yapılır sorusunun diğer aşamalarında ise verdiğiniz bilgiler doğrultusunda hemen arama takip işlemlerinizi başlattığımızı söyleyelim. Bu nokta da fiziki takip ile kayıp şahsın yakınları ile görüşme gerçekleştirilir ve en son ne zaman nerede gördükleri not edilir. Kayıp şahıs ile hala görüştüğünden şüphelenilen yakın ise sanal ve teknik takibe alınarak izi sürülür. Böylece telefon kayıtları dinlenir, mesaj trafiği ve mail trafiği izlenerek aranan şahsa ait adres bilgisi paylaşılıp paylaşılmadığı tespit edilir. Tespit bulunduğu takdirde verilen ışığı doğrultusunda verilen adreslere gidilirken, herhangi bir adres bilgisine ulaşılmadığında kayıp şahsa ait teknik takip yöntemi üzerinde yoğunlaşılır.

Adres tespiti nasıl yapılır sorusunun bu kısmında ise Akademi Özel Dedektiflik firmasının farkı bir kez daha ortaya çıkmaktadır. Bu noktada sahip olduğumuz resmi kayıtlara ulaşma özel iznini kullanarak kişiye ait mobese görüntülerine, banka hesap işlemlerini nerelerden yaptığı bilgi dökümanına, en son nereye reçete yazdırdı ya da nereye muayene olduğu gibi özel bilgilere ulaşılır. Bu bilgiler ışığında en yakın tarihte görüldüğü noktada fiziki bir takip başlatılır.

Adres tespiti nasıl yapılır sorusunun Akademi Özel Dedektiflik Bürosunun mesleki deneyime dayalı yanıtı da burada karşımıza çıkmaktadır. Dedektiflik mesleğinin en eski takip yöntemi olan fiziki takip tekniklerinin gelmiş geçmiş bütün ve hala kullanılmakta olan tekniklerine hakim uzman dedektif sayesinde, ölü ya da diri kayıp şahsa ulaşılır ve adres tespiti gerçekleştirilir. Adres tespiti nasıl yapılır sorusunun bu noktasına kadar zaten an be an haberdar olduğunuz adres tespiti özel dedektiflik hizmetinin sonuna gelmiş bulunmaktayız. İstediğinizde adres tespiti işlemi durdurulur ve kişinin takip bilgileri silinir. Ancak durumu şüpheli gördüyseniz Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak yanınızda olmaya devam edecek ve aklınızdaki soruların gitmesi için araştırma ve takip yapmaya devam edeceğiz. Kısacası siz ‘durun.’ diyene kadar sizin yanınızda olmaya devam edecek ve araştırma konunuzu en berrak şekilde netleştirmeniz için tüm mesleki bilgi birikimi ve yöntemlerimizi sizin hizmetinize sunacağız.

ADRES TESPİTİNDE ÖZEL DEDEKTİFLİK

Adres tespitinde özel dedektiflik hizmeti almak istiyorsanız Akademi Özel Dedektiflik Bürosunun sayfasında olarak en doğru adımlardan ilkini attığınızı söyleyebiliriz. Sektörün önce ve başarılı dedektiflik bürosu olarak geniş uzman kadromuz ve çok eskilere dayanan deneyimimiz sayesinde adres tespiti işlemini eski ve yeni bilginin entegre edilmesi sonucunda gerçekleştirmekteyiz. Peki bu anlayışımızı her alana nasıl yansıttığımızı ve başarımızı nasıl bugünlere taşıdığımızı kısaca anlatarak sizler adres tespitinde özel dedektiflik ayrıcalığının ne olduğunu hissettirmeye çalışalım.

Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak adres tespiti hizmetinde eski ve yeni bilgi entegrasyonunu öncelikle konumuz doğrultusunda bir araya getirerek sağlıyoruz. Kayıp şahsa ait geçmiş bilgilerini toplayıp, sonrasında da en son elde edilen adres bilgilerini bir araya getiriyoruz ve bu bağlamda adres tespitinde özel dedektiflik sorularının gerektirdiği bütün soruları sorarak anlamlı bir durum raporu çıkartıyoruz. Örneğin kayıp şahsınız hobi olarak dalgıçlıkla uğraşıyor olabilir. Türkiye’de bu alanlarda denize girilebilecek yerler tespit edilir. Sonrasında da bu sporun yapıldığı yerler de herhangi bir orman yangını sonucunda hayatını kaybeden birisinin olup olmadığına kadar varan sorular sorulur ve bu sorular doğrultusunda teknik araştırma yapılır. Bu örneğimiz size biraz uç geldi biliyoruz. Ancak Türkiye’de bir orman yangınında üzerinde dalgıç kıyafetleriyle bir insanın hayatını kaybettiğini biliyor muydunuz? Evet doğru duydunuz. Kişi dalgıçlık yaptığı esnada yangını söndürmek için gelen deniz helikopteri tarafından su tankerine çekilmiş ve sonrasında da ormanlık alandaki yangının içine doğru boşaltılarak acı bir sonla vefat etmiştir. Bu ilginç bağlantıları birbirleriyle ilişkilendiren beyinler ise özel dedektiflik mesleğiyle uğraşanlardan başkası değildi.

Adres tespitinde özel dedektiflik ayrıcalığının büyük kısmını bu haber ile ortaya koyduğumuzu hissettirdiğimizi bilmekle birlikte yaptığımız işle alakalı olarak biraz daha bilgi verecek olaraksak eğer Akademi Özel Dedektiflik bürosu olarak eski ile yeninin entegrasyonunu sadece konu başlığı konusunda yapmadığımızı belirtmek isteriz. Biz kökleri olan ve geleceğe uzanan bir özel dedektiflik firması olarak mesleğin geçmişinden gelen araştırma yöntemlerini asla elden bırakmadık. Yine aynı şekilde de eskiye takılı kalarak yenilikleri görmezden gelmedik ve sürekli olarak yeni çıkan araştırma tekniklerini takip ettik, kimilerinin bulunmasında ise öncülük ettik. Böylece eski ve yeni araştırma tekniklerini bir araya getirerek adres tespitinin bir an önce oluşmasını sağladık.

Adres tespitinde özel dedektiflik ayrıcalıklarını Akademi Özel Dedektiflik Bürosu olarak sunduğumuzun farkında olmakla birlikte bu ayrıcalığımızı hiçbir zaman fiyat politikamıza yansıtarak toplumun yararına bir meslek yaptığımızı unutmadık. Mağdur kişinin ve toplumun yararını her zaman ön planda tutarak yapmış olduğumuz meslekte ise emniyet güçleriyle iş birliği içerisinde olmayı da bildik, onlara destek olmayı da. Böylece uzun yıllar sektörün içinde kalmayı başararak dedektiflik mesleğinin Türkiye’deki adı olmayı başardık.
Dedektiflik Hizmeti Verilen Ülkeler


Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat